Türkiye Finans'tan yeni reklam filmi

Haberler - 13 Mayıs 2020, Çarşamba

98327Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans'ın yeni reklam filmi yayınlandı. Banka, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde evlerinde kalması gereken 65 yaş ve üzeri müşterileri için kapsamlı bir destek paketi hazırladı. Destek paketini duyurmak için çekilen reklam filmi sosyal medya ve televizyon ekranlarında izleyicilerle buluştu.

"Biz de sizin bir evladınız sayılırız" mesajıyla 65 yaş ve üzerine seslenen film ile bu zor günlerde onların yalnız olmadıkları vurgusu yapılıyor.

65 yaş ve üzeri maaş müşterilerinin emekli maaşı ve ikramiye ödemelerinin evlerinde nakit olarak yapılabilmesini mümkün hale getiren paketin anlatıldığı filmde, market alışverişi ve acil durum sağlık hizmetleri konusunda verilen desteklere de değiniliyor. Paket içerisinde yer alan; konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanlarına ait ödeme ertelemesi gibi imkanlar da kısa filmler olarak yayına girecek.

Filmin kreatif ajansı Lokal olurken prodüksiyon süreçleri Norr Film tarafından yönetildi. Filmin yönetmenliğini ise Emre Boylu üstlendi.

Reklam filminin linki: https://youtu.be/fp7cbWSURwM

KÜNYE
Reklamveren: Türkiye Finans Katılım Bankası
Reklam Ajansı: Lokal
Prodüksiyon Şirketi: Norr Film
Yönetmen: Emre Boylu
Seslendirme: Itri Koşar

65 yaş ve üzeri destek paketi kapsamında neler var?

Emekli maaşını Türkiye Finans'tan alan 65 yaş ve üzeri müşterilerin ödemeleri, yapacakları başvuru neticesinde evlerine kadar götürülüp nakit olarak teslim edilebiliyor. Adreste maaş teslimi için müşterilerin bölgesinde bulunan valilik veya kaymakamlığın oluşturduğu Vefa Sosyal Destek Grubu'na ulaşmaları yeterli oluyor. Acil sağlık destek hizmeti ve market alışverişi konusunda da avantajlar sunan paket kapsamında, konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanlarına ait mevcut ödeme planları da ek bir kâr payı olmadan 2 ay ertelenebiliyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.