Sosyal Medyada İletişim Tasarımı Zirvesi 26 Mart'ta!

Haberler - 18 Mart 2014, Salı
 
Sosyal Medyada İletişim Tasarımı Zirvesi Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi ve Sosyal Medya Kulübü işbirliğiyle bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Sosyal Medyada İletişim Tasarımı Zirvesi (SMIT SUMMIT), 26 Mart 2014 tarihinde Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde katılımcılarla buluşacak.

Geçmiş yıllarda iletişim sektörünün önde gelen isimlerini konuk eden “SMIT SUMMIT”, bu yıl üçüncü kez öğrencilerle buluşuyor. Bu yılki etkinliğin konukları arasında program sunuculuğu, yapımcılık, köşe yazarlığı ve yönetmenlik yapmış olan Elif Dağdeviren; Rabarba’nın Sosyal Medya Direktörü Berivan Akmanoğlu; İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Merkezi'nin kurucusu ve Tüm İnternet Derneği ve Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu yönetim kurulu üyesi Gökhan Ahi yer alacak. Bunun yanı sıra Group M'de iş geliştirme müdürü olarak çalışmış Ogan Çaylayık ve Rafineri Reklam Ajansı metin yazarlığı yapmış Armağan Ükünç, bir araya gelerek açtıkları Pizza Reds için kullandıkları viral pazarlama tekniklerini anlatacaklar. Şevket Uyanık; sansür, telif hakları, dijital gözetim, bilgi ve ifade özgürlüğü gibi konularda mücadele eden Korsan Parti Hareketi'nden bahsedecek. Birçok medya kuruluşunda muhabirlik ve editörlük yapmış, veri analizi ve sosyal medya odaklı Gonzo Insight'ın kurucu ortağı Onur Yazıcıoğlu; Türkiye'de sosyal medya konusunda araştırmalarını paylaşacak. Eurosport'ta çalışmış ve Açık Radyo'da Pankart programını yapmış Dağhan Irak da deneyimlerini aktaracak.

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, My English Language School, Yenibiriş.com, Kurumsal Haberler.com, Etkinlik.com, Kurukahveci Mehmet Efendi Mahdumları, Nuh’un Ankara Makarnaları, Meşhur Safranbolu Lokumcusu ve Acıktım Kafedeyiz’in destekleriyle gerçekleşecek olan SMIT SUMMIT, öğrencilerle buluşmayı bekliyor.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.