Sosyal Medya Zirvesi dördüncü kez düzenleniyor

Haberler - 14 Şubat 2014, Cuma
 
Sosyal Medya Zirvesi - 4Sabancı Üniversitesi MBA Kulübü’nün bu yıl dördüncü kez gerçekleştireceği “Sosyal Medya Zirvesi”nde “Sosyal Medyada Pazarlama Teknikleri” ele alınacak. İş dünyasının sosyal medya kullanımı ve işletmeler açısından sosyal medyanın öneminin masaya yatırılacağı etkinlik, 15 Şubat 2014, Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi’nin Tuzla’daki kampüsünde gerçekleşecek. Etkinliğe, alanlarında dünyanın ve Türkiye’nin sektöründe önde gelen kuruluşlarından temsilciler konuşmacı olarak katılacak.
 
Sabancı Üniversitesi MBA Kulübü, 15 Şubat 2014, Cumartesi günü, Sabancı Üniversitesi’nin Tuzla’daki kampüsünde, çağımızın en önemli iletişim araçlarından sosyal medyanın ele alınacağı “Sosyal Medya Zirvesi”ni düzenliyor. Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden Sabancı Üniversitesi MBA Kulübü’nün bu yıl dördüncüsünü gerçekleştireceği etkinlikte, “Sosyal Medyada Pazarlama Teknikleri” ele alınacak.
 
Online ticaretten ulaşıma, bankacılığa farklı sektörleri bir araya getirecek etkinlikte; şirketlerin sosyal medyayı nasıl kullandığı, sosyal medyanın işletmelerin iş planlarını hayata geçirmelerinde sağladığı faydalar gibi konular işlenecek.

Etkinlikte; Trendyol Online Pazarlama Yöneticisi Görkem Ünel, Spotify Türkiye Ülke Yöneticisi Ergül Çivi, Onur Başat Schneider Electric İşe Alım ve İşveren Markası Yöneticisi, Sezin Gül Tanrıverdi Garanti Bankası Sosyal Platformlar Yönetimi İş Geliştirme Sorumlusu ve Pegasus Hava Yolları Dijital Pazarlama Yöneticisi Didem Namver, konuşmacı olacaklar.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.