İş dünyasının önemli isimleri 'Boğaziçi Marka Zirvesi'nde!

Haberler - 28 Kasım 2013, Perşembe
  
Boğaziçi Marka ZirvesiBoğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün ilk defa düzenleyeceği Boğaziçi Marka Zirvesi, 6-7-8 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonu’nda gerçekleştirilecek.

"Kabuğunu kırmanın zamanı geldi" sloganıyla düzenlenen Boğaziçi Marka Zirvesi, CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, P&G İş Geliştirme Müdürü Emre Açıkel ve Pazarlama Direktörü Oya Canbaş, Mavi Pazarlama Direktörü Serpil Berkan ve Dijital İletişim Sorumlusu Cihan Ergur gibi iş dünyasının önemli markalarını ve isimlerini öğrencilerle buluşturacak.
 
Medya-İletişim Alt Kurulu ve Marka-Pazarlama Alt Kurulunun ortaklaşa düzenleyeceği zirve 10 oturumdan oluşacak, katılımcıları pazarlama satış ve iletişim konularında bilgilendirecek.

P&G, Unilever ve Lenovo’nun sponsorluğunda hayata geçirilen, E-commerce, Shopper Marketing, Marka-Siyaset İlişkisi ve Başarılı Pazarlama Stratejileri gibi son zamanların popüler konularının konuşulacağı zirvenin sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.