Finans ve Pazarlamanın Kalbi İTÜ'de Atacak

Haberler - 4 Aralık 2013, Çarşamba

Pazarlama ve Finans ZirvesiİTÜ Yatırım Kulübü tarafından ATA Finans Grubu sponsorluğunda yapılan Pazarlama ve Finans Zirvesi, bu yıl 8 – 10 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek. İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’ndeki etkinliğe yerli – yabancı birçok marka ve iş adamı / yönetici katılacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde bulunan Yatırım Kulübü; 250’si aktif, 1850 üyeden oluşan ekibiyle 8 - 10 Aralık 2013 arasında Ata Finans Grubu sponsorluğunda Pazarlama ve Finans Zirvesi’ne imza atacak.

Pazarlama ve Finans Zirvesi, İTÜ Yatırım Kulübü tarafından her yıl Aralık ayında düzenleniyor. Zirve, pazarlama ve finans dünyasının devlerini bir araya getiriyor ve bu isimleri öğrencilerle buluşturarak tecrübelerini aktarmalarını sağlıyor. İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte profesyoneller ile profesyonelliğe adım atmaya hazırlanan öğrencilerin aynı platformda buluşmalarına olanak sağlanıyor. Workshop ve çeşitli sosyal aktivitelerle zenginleştirilen etkinlik, teknik üniversiteler içerisinde gerçekleşen ilk finans ve pazarlama temalı etkinlik unvanını taşıyor.

Ünlü konuşmacılar, dev markalar

Ata Finans Grubu sponsorluğundaki Pazarlama ve Finans Zirvesi’nde Bersay İletişim Grubu Onursal Başkanı Ali Saydam ile Fütüristler Derneği Kurucusu ve Onursal Başkanı ve Brightwell Holdings BV Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas ana konuşmacılar olarak yer alacak. Zirvede ayrıca Burger King Cafe, Pepsi, Vodafone, Unilever, Deloitte, Gold Computer ve LC Waikiki gibi dev markaların temsilcileri yer alacak. 8 Aralık 2013, Pazar Akşamı Boğaziçi Caz Korosu Konseri’nin yer alacağı bir açılış gecesi ile başlayacak Pazarlama ve Finans Zirvesi’nin üç bloktan oluşan panellerinde Türkiye’nin finans ve pazarlama sektörlerinden seçkin iş adamları ve yöneticileri, bu sahaların e ilgi çekici konularından bahsedecek. Zirvede ayrıca Ata Finans Grubu CEO’su ve Ata Yatırım Genel Müdürü Murat Demirel, “Borsada Kazananlar Nasıl Kazanıyor?” sorusuna Finansal Tercihlerde Davranışsal Psikoloji boyutunda cevap arayacak ve yeni ürünleri olan AtaTradeBook u tanıtacak. Organizasyon sonunda ise katılım göstermiş kişilere sertifika verilecek.

Kapanış Gecesi Kuruçeşme Sortie Club olacak zirve, 3 gün boyunca pazarlama ve finansın nabzını yakından tutacak.

www.pazarlamafinans.org

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.