Brandistanbul PR'a 4 yeni müşteri

Haberler - 30 Eylül 2020, Çarşamba

766587687Türkiye'nin yerlilik oranı en yüksek askeri gemilerini üreten Desan'ı bünyesinde barındıran Kaptanoğlu Holding, büyük şehirlerimizi doğalgaz ile tanıştıran, sürdürülebilir enerji konusunda yaptığı yatırımlarla gündeme gelen Üçay Grup, Türkiye'nin ilk Cruise gemisini alarak Akdeniz'de İtalyan ve Yunan şirketleriyle rekabet eden Miray Cruise ve uluslararası sivil toplum kuruluşu Building Markets stratejik iletişim danışmanlığı konusunda Brandistanbul PR'ı tercih etti.Yerlilik oranı en yüksek gemiyi Türk Donanması'na teslim ettiler

Yüzyılı aşan denizcilik tecrübesiyle Türk denizciliğine hizmet veren Kaptanoğlu Holding'e bağlı Tuzla'da bulunan Desan Tersanesi Türkiye'nin bugüne kadar üstlendiği en büyük gemi bakım, onarım işlerini üstlendi. NATO standartlarına uygun gemi bakım, onarımı gerçekleştirebilen Desan Tershanesi, dost ve müttefik donanmaların gemileri Türk kalitesiyle onarabiliyor.

Türkiye ile doğalgazı tanıştıran firma
Büyük şehirlerimizde doğalgaz dönüşümünü hızlandıran, bugün Anadolu'nun dört bir yanında doğalgaz dönüşümlerini sürdüren Üçay Grup, yenilenebilir enerji kaynaklarına da yatırım yapıyor. Güneş ve rüzgâr enerjisini ulaşılabilir kılmak için Ar-Ge çalışmalarına odaklanan Üçay Grup, güneş ve rüzgâr enerjisiyle kendi elektriğini üreten ve ısınan akıllı bina teknolojileri üzerine çalışıyor.

Akdeniz'de Türkiye'nin rekabet gücünü arttırdılar
Türkiye'nin ilk Cruise gemisini satın alarak Türkiye'nin Akdeniz'de Cruise sektörüne girmesini sağlayan Miray Cruise, 1996 yılından bugüne dünya çapında gemi sahiplerine yüksek nitelikli idare ve konukluk hizmetleri sunuyor.

KOBİ'lere verdikleri destekle dünyayı değiştiriyorlar
Kar amacı gütmeyen, uluslararası sivil toplum kuruluşu Building Markets, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 12 ülkede yerel, küçük ve orta ölçekli işletmeleri (KOBİ) destekleyerek ülke ekonomilerine fayda sağlamayı hedefliyor. Building Markets, kurulduğu 2006 yılından bugüne 25 binden fazla KOBİ'ye ulaşarak 1,3 milyar dolarlık artı değer oluşturulmasına ve 71 bin kişilik istihdam imkanı doğmasına yardımcı oldu.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.