A&B İletişim'e yeni müşteri

Haberler - 15 Eylül 2020, Salı

6876876786A&B İletişim, Yaratıcı Platformu'unun içine bir ödüllü Stratejik Tasarım Stüdyosu ve bir Akademi yerleştiren yaratıcı organizasyon ATÖLYE'nin iletişim danışmanlığını üstlendi. İstanbul Bomontiada'da yer alan ATÖLYE'nin özenle bir araya getirilmiş komünitesi 150'yi aşkın yaratıcı profesyonelden oluşuyor. ATÖLYE'nin üstlendiği projeler strateji, tasarım, mimari ve teknoloji alanlarında yaratıcı danışmanlığın bütün uygulamalarını kapsıyor.

ATÖLYE aynı zamanda ekonomileri ve toplumları harekete geçirecek yaratıcılığa kaynak oluşturmak amacıyla kurulmuş kyu Collective'in bir üyesi. kyu Collective'in bünyesinde ayrıca IDEO, SYPartners, Sid Lee gibi stratejik olarak seçilerek özenle bir araya getirilmiş ve her biri alanında öncü olan yaratıcı organizasyonlar bulunuyor.

Sektöründe 45 yılı geride bırakan A&B İletişim, aralarında Garanti BBVA, NIVEA Türkiye, sahibinden.com, Türkiye Bankalar Birliği, Alarko Carrier, Bella Maison, Logitech, Alternatif Bank, Hisar Okulları gibi çok farklı sektörden markalara; kurumsal itibar yönetimi, stratejik medya ilişkileri, lider iletişimi, kriz iletişimi, pazarlama iletişimi gibi başlıklarda hizmet veriyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.