reklam
reklam
reklam
reklam

Mantar Pano İş Arayanlar İlanları

          İlanlarda arama

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 /17         sonraki»   son»»     #

Halkla İlişkiler ve Tanıtım   21 Ekim 2017, Cumartesi

Merhaba,
Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum.Müşteri ilişkiler ve finans alanında (bankacılık) kurumsal iş tecrübem var.Halkla ilişkiler alanında iş arıyorum.
sevvdakilic@hotmail.com
Sevda Kılıç

Halkla İlişkiler ve Tanıtım   20 Eylül 2017, Çarşamba

Merhaba,
Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden bu yıl mezun oldum.
Lisans eğitimim boyunca ikinci sınıf yazında sosyal medya stajı yaptım, üçüncü sınıfta bu stajdan öğrendiklerim ile birkaç markaya freelance olarak sosyal medya yönetimi hizmeti verdim.Üçüncü sınıf yazında ise Zarakol İletişim Hizmetleri'nde müşteri ilişkileri stajı yaptım.Zarakol'da yaptığım staj boyunca markaların günlük, haftalık, aylık raporlamalarını hazırlama görevini üstlendim.
İletişim, halkla ilişkiler, medya, reklam ve pazarlama sektöründe iş aramaktayım.
gizmsuren@gmail.com
Gizem Süren
Gizem Süren

Halkla İlişkiler ve Pazarlama İş arıyorum   13 Eylül 2017, Çarşamba

Merhaba;
Sakarya Üniversitesi MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü ön lisans mezunuyum.Lisan eğitimimi Anadolu Üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünde tamamladım ve şuanda Maltepe Üniversitesinde pazarlama iletişimi yüksek lisansı yapıyorum.Halkla ilişkiler ve pazarlama alanlarında iş arıyorum.Müşteri hizmetleri ve satış üzerinde 3 senelik bir tecrübeye sahibim.

Anıl Urganioğlu
urganiogluu@gmail.com
ANIL URGANİOĞLU

Medya Sektöründe İş Aramaktayım   30 Ağustos 2017, Çarşamba

Gazi üniversitesi , Halkla ilişkiler ve tanıtım lisans bölümünden, 2016 yılında mezun oldum. Radyo ve habercilik alanında da tecrübem bulunmakta ve ajansların işleyişi konusunda bilgim var.Kendini medya alanında geliştirmek istediğim için buraya bir ilan bırakıyorum.
Aslıhan Bulut

stajyer olmak istiyorum   11 Ağustos 2017, Cuma

Merhabalar,
istanbul üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisiyim.Staj yapmak istiyorum.ilgililer benimle pnar_gungor_@hotmail.com mail adresinden iletişime geçebilirler.
Teşekkürler.
Pınar GÜNGÖR

Acil İş Arıyorum   9 Haziran 2017, Cuma

2010'da Girne Amerikan Üniversitesi, İletişim Fakültesi, 4 yıllık Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü bitirdim.
2012 yılında kısa süreliğine Kadıköy'de bulunan Haber Atölyesi'nde medya ilişkileri sorumlusu olarak çalıştım fakat mobbing yüzden işten istifa etmek zorunda kaldım. O zaman bu yana kendi mesleğimi farklı şekillerde olsa da devam ettirmeye çalıştım. Kısacası halkla ilişkilerin sadece kadın işi değil erkek işi de olduğuna inanan işverenlerle çalışmak istiyorum...
Selçuk Kavlı

Müşteri Temsilcisi Asistanı   8 Haziran 2017, Perşembe

İletişim alanında yetiştirilmek üzere,

- İletişim fakültesi mezunu,
- Türkçe dilbilgisi kurallarına hakim,
- Diksiyonu düzgün,
- Konuşkan, araştırmacı, hırslı, azimli, uyumlu
- Prezentabl

çalışma arkadaşları arıyoruz.

İlgilenenlerin özgeçmişlerini (fotoğraflı) info@c-line.com.tr adresine göndermeleri rica ederiz.
fatmanur halil

Yeni Halkla İlişkiler ve Tanıtım Mezunu   17 Mayıs 2017, Çarşamba

Merhabalar,

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden geçtiğimiz dönem mezun oldum. Edirne Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde 2.5 ay süreyle stajyer olarak çalıştım.
Staj yaptığım süre boyunca, Basın-Yayın biriminin de, aynı müdürlüğe bağlı olması sayesinde basın bülteni yazma, akreditasyon, basın kiti hazırlama gibi konularda çalışmalar yaptım. Ayrıca, kendi imkanlarımla öğrenebildiğim kadar Photoshop bilgisine, iyi derecede diyebileceğim MS Office yazılımları bilgisine sahibim.
Ayrıca ilgi alanımdan dolayı sosyal medyaya hakimim ve kendimi geliştirmeye istekliyim. Orta seviye ingilizce bilgisine sahibim ve geliştirmeye devam ediyorum. İyi bir iletişimci olma idealine sahibim. İstenildiği takdirde ayrıntılı özgeçmişimi gönderebilirim. Hepinize şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Erhan ÖZTOKUÇ
erhanoztokuc@gmail.com
0532 430 70 84
Erhan Öztokuç

Yaz Dönemi Staj   28 Nisan 2017, Cuma

Merhabalar
Cumhuriyet Üniversitesi Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü 1.Sınıf ogrencisiyim. Yaz döneminde kendimi gelistirebilecim bir iş arıyorum Seyahat engelim yok.
İletişim:sadikdurukan@gmail.com
Sadık Durukan

Halkla ilişkiler ve Tanıtım Staj   27 Nisan 2017, Perşembe

Merhaba,

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisiyim. Yaz dönemi boyunca çalışıp, tecrübe edinebileceğim bir iş arıyorum.

İletişim için nurdan.garparslan@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.
nurdan garparslan

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 /17         sonraki»   son»»     #