Hakkımızda

Şahnur Karaağaç2004 yılından bu yana Türkiye'de, Halkla İlişkiler sektörünün ilk ve tek bağımsız "İletişim Platformu" olan Halklailiskiler.com.TR; iletişimcilerin iletişimine katkıda bulunmak, sektörün gelişimine fayda sağlamak ve en önemlisi Halkla İlişkiler mesleğinin geleceği olan "Genç İletişimciler"e destek vermek amacıyla kurulmuştur.

İletişim sektörünün buluşma noktası "Halkla İlişkiler İletişim Platformu"muzda aşağıda da göreceğiniz üzere Halkla İlişkilerin 5 halini de bulabilirsiniz... 

"Sosyal ağlardan kopamıyorum, burada olan biteni de kaçırmak istemiyorum" diyorsanız, endişeye mahal yok, 50.000'i aşkın takipçimiz gibi sizi de www.facebook.com/Halklailiskiler sayfamıza ve www.twitter.com/PRplatformu bekleriz... 

Sevgilerimle

Şahnur KARAAĞAÇ
Genel Yayın Yönetmeni


Halkla İlişkilerin 5 hali...

- yalın hali:
Halkla ilişkiler nedir?
Halkla ilişkiler, ilgili görüşler, tamamlayıcı bilgiler Makaleler bölümümüzde...

Sizler de iletişim sektörünü ilgilendiren görüş, makale, haber ve yazılarınızı üye olarak ekleyebilir, yayınlanmış haberlere yorum yapabilirsiniz.

- de hali:
Halkla ilişkiler sektöründe hizmet verenler PR Firmaları bölümümüzde...
PR firmalarının müşterileri için gerçekleştirdikleri çalışmalar, kendi adlarıyla "Haberler" de

Halkla ilişkiler sektöründe hizmet veren bir PR profesyoneliyseniz, müşterilerinizin iletişim faaliyetlerine yönelik bültenlerinizi gönderebilir, çalıştığınız PR şirketinin iletişimi adına, firmanıza ait haberlerinizi paylaşabilir, üye olarak firmanızı PR Firmaları bölümüne ekleyebilirsiniz.

- den hali:
Halkla ilişkiler sektöründen hizmet alanlar ya da alacak markalar,
Marka olma yolunda olanlar Halklailiskiler.com.TR'de

- e hali:
Halkla İlişkiler firmalarına hizmet veren şirketler Hizmet Firmaları bölümümüzde

İletişim çalışmalarında projelerin hazırlanmasından uygulanmasına, bütçelendirilmesinden raporlamasına kadar her aşamasında ihtiyaç duyulacak sektöre hizmet veren şirketleri birarada bulabilirsiniz.

Halkla ilişkiler çalışmalarına yönelik hizmet veren bir profesyonelseniz, üye olarak firmanızı Hizmet Firmaları bölümünde asıl faaliyet alanınız olan bölüme ekleyebilirsiniz.

- i hali:
Halkla İlişkileri, sektördeki gelişmeleri, transferleri, soruları, cevapları merak edenleri ve merak giderenleri Halklailiskiler.com.TR'de…