dsm group'a ödül...

Haberler - 26 Mart 2018, Pazartesi

altSes getiren etkinliklere imza atan dsm group, bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri etkinlik kategorisinde 2017‘nin “En İyi Etkinlik Ajansı“ ödülüne layık görüldü. Sektörel çevrelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde, 2017 yılında reklam, medya ve pazarlama iletişimi alanlarında önemli başarılara imza atmış markalara 58 kategoride ödülleri verildi.
 
2018‘de sürpriz etkinlikler geliyor
dsm group Ajans Başkanı İlker Akar, ödülü töreninde reklam, medya ve pazarlama iletişimi sektörlerine emek verenlere destek sağlayan Campaign Türkiye ödülleri etkinlik kategorisinde büyük ödüle layık görülmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.
 
2017 yılında dünyanın en büyük açık hava festivali konumuna yükselen İstanbul Coffee Festival başta olmak üzere hayal gücünü şehre yansıtan İstanbul Comics and Art Festival, başkentte bir ilk olan Ankara Coffee Festival ve Coffee Weekend Çeşme - Cold Brew & Mixology etkinliklerini onbinlerin katılımıyla gerçekleştirdiklerini belirten dsm group Ajans Başkanı İlker Akar, 2018 yılında mevcut etkinliklerin çıtasını yükseltmenin yanı sıra sürpriz etkinliklere de imza atarak sektöre ivme kazandıracaklarını vurguladı.
 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.