bkz. İletişim'e yeni müşteriler

Haberler - 8 Mart 2010, Pazartesi
Uzun süredir iletişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermekte olan Banu K. Zeytinoğlu tarafından Nisan 2009 tarihinde kurulan bkz. İletişim; Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı(TİKAV) ve Piyanist,  Besteci Anjelika Akbar’a iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.
 
TİKAV, Ocak 1999 tarihinde Şafak Akın ve eşi Hamdi Akın tarafından Ankara’da kurulan, üniversite öğrencilerinin kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak gençleri geleceğin lideri olmaya hazırlayan ve Türkiye’nin insan kaynakları kalitesini yükseltmeyi hedefleyen  bir vakıf.
 
Başkanlığı Şafak Akın tarafından yürütülen TİKAV Yönetim Kurulu’nda; Akfen Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, TAV Havalimanları Holding A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, Uluslararası Gençlik Ödülü Derneği Başkanı ve TİKAV Genel Sekreteri Sultan Yılmaz, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi İpek Altınbaşak, Common Purpose Türkiye Direktörü Ayşegül Yücel Gürerk ve TİKAV Mezunu Avukat Gözde Avcı Özkan görev alıyor.
 
Anjelika Akbar, Kazakistan’da, müzisyen ve filozof bir baba ile yine müzisyen bir anneye sahip olarak dünyaya geldi. 4 yaşındayken Mutlak Kulak  yeteneği fark edilen Anjelika Akbar, 4,5 yaşında 11 yıl sürecek eğitimi için üstün yetenekli öğrencilerin okuduğu okula kabul edildi. Ardından Taşkent Devlet Konservatuarı’nı bitiren Akbar, Bestecilik ve Orkestra Şefliği yüksek lisansını UNESCO üyesi olarak geldiği ve sonrasında da yerleştiği Türkiye’de, Hacettepe Devlet Konservatuar’ında tamamlayarak ’’Sanatta Yeterlilik Derecesi’’almaya hak kazandı.
 
Ödüllerinden bazıları: Moskova “Sobesednik” Basın Ödülü; “Senfonik Orkestra ve Çocuk Korosu için Kantat’’; SSCB Etnik Müzik Ödülü; Oda orkestrası için “Rus Süiti”; Taşkent Devlet Konservatuarı “Altın Lenin Ödülü’’ (Üç yıl boyunca); Özbekistan “En İyi Genç Besteci’’ Ödülü; SSCB Besteciler Kurulu “En iyi Genç Besteci Ödülü” ; 4. Nejat Eczacıbaşı Beste Yarışması ‘Üçüncülük Ödülü” (“Güneşin Doğduğu Ufuk” adlı Piyano ile Orkestra için Rapsodi).

 
Özlem DEMİRKIRAN
bkz.
Banu K. Zeytinoğlu İletişim
Nispetiye Cad. Peker Sok.
Esen Apt. No:32/B K:1 D:6
Levent/İstanbul
Tel: 0 212 281 12 00
Faks: 0 212 282 49 24
www.bkziletisim.com


Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.