​The Conferences Turkey'e yeni iletişim ortağı

Haberler - 17 Ocak 2017, Salı
 
​The Conferences Turkey AKare İletişim Yönetimi, her yıl düzenlediği prestijli zirveler ile iş dünyasının önemli marka ve isimlerini bir araya getiren The Conferences Turkey’in 2017 yılı içerisinde gerçekleştireceği 2 önemli zirvenin iletişim ortakları arasına dahil oldu.
 
Türkiye’de düzenlenen zirve, kongre, fuar, seminer ve organizasyonlarına farklı açılımlar kazandırma vizyonu ile faaliyet gösteren ve iş dünyasında büyük yankı uyandıran The Conferences Turkey, Nisan ayında gerçekleştirilecek ‘Yönetim ve Liderlik Zirvesi’ ve Mayıs ayında düzenlenecek ‘Marka Liderliği Zirvesi’ için AKare İletişim Yönetimi ile işbirliği içerisine gitti. Stratejik iletişim ortaklığı dahilinde AKare İletişim Yönetimi, her iki önemli zirvenin bütünleşik pazarlama ve marka iletişimi çalışmalarına destek veren ajanslardan olacak.
 
‘Bütünleşik İletişim Yönetimi’ temel tandansı ve ‘AKare İnovatif Çözümler’ çatısı altında ulusal ve çok uluslu sayısız markaya katma değer yaratan AKare İletişim Yönetimi’nin iş ortaklarının arasında teknolojiden gayrimenkule, mobil uygulamadan eğitime, turizmden otomotive uzanan kurum ve kuruluşlar yer alıyor. Ajans kendisini; bütünleşik pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim, marka iletişimi, uygulamalı içerik üretimi tabanlı dijital mecra yönetimi, sponsorluk iletişimi ve spor odaklı pazarlama iletişimi alanlarındaki özgün çalışmaları ile farklılaştırıyor.
 
İşbirliği hakkında konuşan AKare İletişim Yönetimi Ajans Başkanı Aykun Murat Alan, “The Conferences Turkey zirveleri, sektörlerinin lideri konumunda bulunan şirketleri ve medya kuruluşlarını kucaklayarak önemli bir misyon edinmiş durumda. Türkiye’nin en değerli markalarının katılımı ile birlikte bu denli prestijli zirvelerin ülkemizde her yıl istikrarlı bir şekilde düzenleniyor olması çok mühim. AKare İletişim Yönetimi olarak iş dünyası adına çok önemli bu iki zirveye katkı sağlayan ajanslardan olduğumuz için mutluyuz” diye konuştu. 
 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.