Zarakol İletişim'e yeni marka...

Haberler - 15 Mayıs 2018, Salı

altZarakol İletişim, elektrikli el aletleri ve aksesuarları lideri StanleyBlack&Decker'a,
iletişim danışmanlığı hizmetleri verecek.

2017 yılında 12 milyar dolarlık cirosuyla Fortune 500 listesinde yer alan ve dünya genelinde 50 ülkede, 52 binden fazla çalışanı ile küçük ev aletlerinden güvenlik sistemlerine kadar pek çok kategoride 500 bin çeşitten fazla ürünü bulunan StanleyBlack&Decker, üstün kalite, sürekli yenilik ve mükemmellik tutkusu ile birçok farklı sektörde yer alan alanında lider ve öncü ürünleriyle fark yaratan bir dünya lideri.

15 yılı aşkın süredir Türkiye'de el aletleri ve aksesuarları alanında faaliyet gösteren StanleyBlack&Decker, 2013 yılında kendi satış ve dağıtım ağıyla Türkiye ofisini açtı. Bu sene 175. kuruluş yıldönümünü kutlayan StanleyBlack&Decker, Türkiye pazarına DEWALT, STANLEY, BLACK+DECKER, IRWIN ve LENOX markalarıyla inşaat, hobi ve ev kullanıcısı, endüstri ve otomotiv sektörlerine uygun 20.000' den fazla ürün çeşidiyle geniş bir yelpaze sunuyor.

Zarakol İletişim, StanleyBlack&Decker'a kurumsal itibar yönetimi, konu ve kriz yönetimi, sosyal paydaş yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri, etkinlik iletişimi ve iç iletişim alanlarında stratejik iletişim danışmanlığı ve uy

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.