Yellow Pages'e yeni müşteri...

Haberler - 24 Mart 2017, Cuma

Yellow PagesTatil denince akla ilk gelen markalardan biri olan Jolly Tur, lokasyon bazlı dijital pazarlama ajansı olarak Yellow Pages’ı seçti. Yellow Pages gerçekleştireceği çalışmalarla Jolly Tur acentelerinin, müşterileri arasındaki iletişimini ve bulunabilirliğini dijital ortamda da güçlendirecek.

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Jolly Tur, bugün tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumunda bulunuyor. Kuruluşundan bugüne yaptığı alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam eden Jolly Tur, lokasyon bazlı pazarlama çalışmalarını Yellow Pages’a emanet etti. Yellow Pages'ın verdiği hizmetler sayesinde tatilciler, kendilerine en yakın Jolly Tur acentesini online haritalar ve navigasyon uygulamaları üzerinde kolayca bulabilecek.

Jolly Tur, Süper Sayfam ile dijital platformlardaki iletişimini de artıracak
Türkiye’nin en büyük online firma rehberi YellowPages.com.tr üzerinde 890 binden fazla firma bulunduran Yellow Pages, Jolly Tur’un 125 acentesi için Süper Sayfam isimli özel sayfalar oluşturdu.
 
Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Jolly Tur’un misafirleri, bu sayfalar üzerinden; marka ile ilgili tüm iletişim bilgilerine, acentelerin çalışma saatleri vb. bilgilere ulaşabiliyorlar. Ayrıca, markanın sosyal medya üzerindeki paylaşımları, ziyaretçi yorumlarını takip edebiliyorlar. Sayfalara eklenen ‘yorum’ fonksiyonu ile birlikte Jolly Tur takipçileri yorumlarını bırakabiliyor ve değerlendirme yıldızı verebiliyorlar.
Site üzerinden gerçek zamanlı trafik bilgisiyle haritadan yol tarifi hizmeti de alan tatilseverler için acentelere ulaşmak artık çok daha kolay olacak.

Jolly Tur Acenteleri Dijital Harita Platformlarında yer alıyor!
Yellow Pages, Jolly Tur acenteleri için Apple Haritalar, Bing Haritalar, Google Haritalar, Google+, Open StreetMap, Yandex.Haritalar, Yandex.Navigasyon gibi önde gelen dijital platformlarda, lokasyonların kurulumu, bakımı ve güncellenmesi hizmetlerini gerçekleştirecek. Böylelikle Jolly Tur acentelerinin coğrafi kodları (enlem-boylam) manuel olarak çıkartılarak bu platformlara yerleştirilecek.

Yellow Pages'ın lokasyon bazlı pazarlama hizmeti sunduğu firmalar arasında Doğuş Otomotiv, Michelin, DeFacto, Pirelli, Polaris, İpragaz, TÜVTÜRK, Starbucks gibi farklı sektörlerden markalar bulunuyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.