Yedigün'ün yıldızı Murat Boz vokalistini arıyor

Basın Bültenleri - 2 Nisan 2010, Cuma
İnternette bugüne kadar yapılmış en büyük ve en kapsamlı kampanyalardan biri olan yedigunyildizlari.com,gençlere yeteneklerini sergileme fırsatını ve
yıldız olma hayallerini gerçekleştirebilme imkanı veriyor.
 
Bir kez daha www.yedigunyildizlari.com’agiren herkes müzik performanslarını yükleyerek Türkiye’deki milyonlarca kişi tarafından izlenme ve Murat Boz’un vokalisti olma şansına sahip olacak. Eğer en fazla oyla birinci olursan bir anda yıldız olman işten bile değil… Yedigün yıldızları daha önce de Serdar Ortaç’ın bestesiyle single yapma şansını yakalamış, Kral TV’de klipleri yayınlanmış ve geçen sene de beş kişi Hadise ile Moskova’ya gitmişti.
Bu yıl Yedigün’ün reklam yüzü olan ve kampanya şarkısı “Hayat Sana Güzel” ile büyük ilgi gören Murat Boz, şimdi hayranlarına müthiş bir imkan tanıyor. Sesine güvenen ve yeteneklerini milyonlarla paylaşmak isteyen herkes için şimdi Yedigün Yıldızı olmanın tam zamanı. Türkiye’nin 7 bölgesinden “benim sesim güzel” diyenler www.yedigünyildizlari.com’avideolarını yükleyerek oylamaya katılacaklar. İlk etapta her bölgeden 5 finalist seçilecek. 16 Mayıs 2010 tarihinde oylamanın ilk tur sonuçları belli olacak. 5 Haziran itibariyle ise finalistler ikinci kez oylamaya sunulacak ve 20 Haziran tarihinde kazanan belirlenecek. Birinci olan kişi Murat Boz’un bir yaz konserinde vokalisti olma şansını yakalayacak.
 
PepsiCo Beverages Hakkında:
 
Dünyanın en büyük ikinci yiyecek-içecek şirketi olan PepsiCo, bünyesinde yer alan Frito Lay, Quaker, Pepsi, Tropicana ve Gatorade sirketleri ile 200’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Yıllık cirosu 60 milyar doları aşan PepsiCo, sürdürülebilir büyümeye odaklandığı “Fayda Gözeten Performans” vizyonu etrafında birleşen 275 bin çalışanıyla birlikte tüketicilerin hayatlarına keyif katan besleyici, lezzetli gıda ve içecekler üretiyor. PepsiCo, her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 18 ayrı markasıyla, gıda ve meşrubat alanında dünyanın en geniş portföyünü sunuyor.
 
Yedigün Hakkında:
 
PepsiCo Beveragesbünyesinde üretilen Yedigün, meyveli gazlı içecek pazarındaki en hızla büyüyen marka olmasının yanı sıra, sektördeki başlıca gazlı içecek markaları arasında en fazla gerçek meyve suyu içeren ürünleri üretmektedir. Yedigün, dinamik ve yenilikçi kimliği ile her yıl yeni ürünler çıkararak pazara hareket kazandırmaktadır.  Portakal, Limon ve son olarak çıkardığı Bodrum Mandalinası’ndan oluşan kalıcı ürün yelpazesiyle yıllardır raflarda renkli bir görüntü sergileyen Yedigün, dönemsel olarak sınırlı sayıda çilek, tropik şeftali gibi aromalar üretmiştir. Geçtiğimiz yıllarda Yedigün ürün ailesine katılan yeni üyeler Yedigün Kan Portakalı, Yedigün Turunçgiller, Yedigün Mojo Çılgın Orman Meyveleri, Yedigün Mojo Kıpır Kıpır Nar-Karpuz ve Yedigün Mojo Vahşi Mango-Portakal ve Yedigün Bodrum Mandalinası gençlerin beğenisini kazanmıştır. Lanse edildiği tarihten itibaren portakal dışı meyveli gazoz pazarında, pazar lideri olan Yedigün Bodrum Mandalinası, yaz aylarının en favori içecekleri arasında yer aldı.
 
Basın İletişim:
Emin Divriklioğlu Effect Halkla İlişkiler – 0 216 474 00 04
emindivriklioglu@effect.com.tr

0 533 422 44 09

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.