YASED'in yeni iletişim ajansı...

Haberler - 31 Mart 2010, Çarşamba

Türkiye’deki uluslararası yatırımcıların en önemli temsilcisi YASED Uluslararası Yatırımcılar Derneği, medya ilişkileri, üye iletişimi, diğer paydaşlarla iletişim ve kurumsal itibar yönetimi alanlarındaki iletişim, halka ilişkiler ve danışmanlık hizmetlerini 1 Nisan 2010 dan itibaren Kutadgu Danışmanlık’tan almaya başlıyor.
 
YASED Uluslararası Yatırımcılar Derneği, 1980 yılında kurulmuş, üyeleri Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası şirketler olan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Dernek 216 üyesiyle Türkiye’deki uluslararası doğrudan yatırımcıların en önemli temsilcisi olup, üyeleri ile ortak bir vizyonuyla ülkemizde daha iyi bir yatırım ortamı için proaktif olarak çalışmaktadır.
 
2007 yılında Ahter Kutadgu tarafından kurulan, ana hizmet alanları itibar yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi ve kamusal ilişkiler olan Kutadgu Danışmanlık halen Limak Holding, Kimberly-Clark, OMV, Nabucco, Borasco ve Tchibo’ya hizmet vermektedir. Kutadgu Danışmanlık, aynı zamanda, dünyanın en büyük iletişim ağı olan Worldcom’un Türkiye’deki tek üyesi olma özelliğini de taşıyor.
www.yased.org.tr 

Korur Altan
www.kutadgu.com.tr


 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.