Weber Shandwick, Ad Age'in '2020 En İyi Ajanslar Listesi'nde

Haberler - 4 Mayıs 2020, Pazartesi

84377398Weber Shandwick, Ad Age dergisinin "2020'nin En İyi Ajansları Listesi"nde geçen yılın sektöre yenilik getiren ve gelişime yön verenleri arasında yer aldı.

Ad Age Weber Shandwick'in adının listede yer almasıyla ilgili olarak, Weber Shandwick'in yaratıcı problem çözme gücünü, müşterilerin kültürü benimsemesine ve şekillendirmesine yardımcı olma yeteneğini vurguladı. Bu yıl En İyi Ajanslar Listesi'nde ilk onda yer alan tek halkla ilişkiler ajansı olan Weber Shandwick, geleneksel halkla ilişkiler kapsamının ötesinde yaratıcı çözümleriyle "yıllardır süregelen geleneksel yaklaşımı kıran" ajans olarak da tanındı.

Ad Age, firmanın rekabet avantajını tanımlarken, yaratıcı yetenek ve veri istihbaratına yaptığı yatırımların yanı sıra United Minds danışmanlığına da dikkat çekti. Weber Shandwick aynı zamanda, yaratıcı mükemmelliği ve Barbie, UNO ve Bud Light dahil olmak üzere birçok marka ile yaptığı dikkat çeken çalışmaları ile kutlandı.

Weber Shandwick yakın geçmişte üst üste aldığı saygın ödüllerin ardından En İyi Ajanslar Listesi'ne girme ayrıcalığına da erişti. 2019 yılında, şirket beş yıl içinde üçüncü kez PRovoke tarafından Yılın Küresel Ajansı seçildi, üç yıl üst üste PRovoke Küresel Yaratıcı Endeksi'nde 1. sırada yer aldı ve PRWeek Global Ödülleri'nde en çok ödül alan ajans oldu. Firma ayrıca 25 Cannes Aslanı, 14 Clio (bir Grand Clio dahil) ve yedi Londra Uluslararası Ödülü kazandı.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.