WarnerMedia'da üst düzey atama

Haberler - 13 Ağustos 2019, Salı

998663576Yakın zamanda, Cartoon Network, Boomerang, HBO, CNN, TNT gibi kanalları bünyesinde bulunduran Turner'ı satın aldığını duyuran, Warner Bros'un da sahibi WarnerMedia'da üst düzey bir atama gerçekleşti. Son olarak Turner EMEA Başkanı olarak görev yapan Giorgio Stock, satın almanın ardından; WarnerMedia'nın tüm kanallarının, EMEA & APAC bölgelerinden sorumlu Dağıtım ve Reklam Satışları Birimi Başkanı olarak atandı.

Stock yeni görevinde, Türkiye'nin de içinde bulunduğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik Bölgesindeki tüm WarnerMedia kanallarından, kanalların dağıtımından, reklam satışlarından ve çocuk kanalları operasyonlarından sorumlu olacak.

WarnerMedia'nın sektörün geleceğine yönelik vizyonunun kendisini heyecanlandırdığını belirten Giorgio Stock, "Sürekli değişen bu sektörde markalarımızı ve içeriklerimizi geliştirmek, daha da ölçeklendirmek ve seyircilerimizi daha önce hiç olmadığı kadar eğlendirmek için benzersiz bir fırsatımız var. Tüm bölgelerimizde son derece yetenekli ekipleri bir araya getirmek ve işimizi bir sonraki seviyeye taşımak için sabırsızlanıyoruz" dedi.

 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.