Vodafone ile Ramazan'da İmsakiye Bilgileri Cebinizde

Basın Bültenleri - 12 Ağustos 2010, Perşembe

En ileri mobil iletişim teknolojilerini Türkiye’ye getirerek kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştıran Vodafone, Ramazan ayı için özel bir uygulamayı hizmete sokuyor. Vodafone’un cep telefonlarına özel internet tarayıcısı Vodafone OperaMini (WEBŞIN 5.0) üzerinden sunulan bu uygulama hizmeti ile iftar, sahur ve namaz saatlerini içeren imsakiye anında cep telefonuna geliyor.


11 Ağustos 2010, İstanbul - Mobil iletişimin global lideri Vodafone bir kez daha Türkiye’deki kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yenilikçi bir hizmete imza attı. Ramazan ayı nedeni ile özel bir uygulama hazırlayan Vodafone, abonelerin istedikleri zaman imsakiye bilgilerine cep telefonundan erişmelerine imkan sağlıyor.

Uygulamayı indirmek çok kolay
Vodafone’un internet tarayıcısı Vodafone Opera Mini (WEBŞIN 5.0) üzerinden sunulan bu hizmete erişmek çok kolay. WEBŞIN Opera Mini 5.0 versiyonunu telefonuna indiren tüm Vodafone aboneleri “ücretsiz uygulamalar” üzerinden “imsakiye” uygulamasını Opera Mini ana sayfasına indirebiliyor. Böylece iftar, sahur ve namaz saatleri hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanıcının cep telefonuna ulaşıyor. WEBŞIN Opera Mini’yi ücretsiz indirmek için “WEBSIN” yazarak 7048 e ücretsiz SMS göndermek yeterli. Vodafone Opera Mini’yi indirmek için atılan SMS ve indirirken kullanılan veriler ise ücretsiz. Uygulamanın kendisi bir mobil internet tarayıcısı olduğu için, abonenin yaptığı data kullanımları mevcut mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.

“Vodafone Türkiye’de WEBŞIN bir milyon kereden fazla indirildi”

Webşın imsakiye uygulaması ile ilgili bir açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt şunları söyledi:

“Vodafone yenilikçi uygulamaları Türkiye’de kullanıcıların hizmetine sunmaya devam ediyor. WEBŞIN Opera Mini üzerinden sunduğumuz imsakiye, Ramazan’da ibadetlerini yerine getirmek isteyen kullanıcılar için çok yararlı olacak. Türkiye’deki kullanıcıların WEBŞIN’a gösterdikleri ilgi bizi mutlu ediyor. Vodafone’nun faaliyet gösterdiği 31 ülke arasında Türkiye, bir milyondan fazla indirilen WEBŞIN ile birinci sırada yer alıyor. Bu sonuç, halkımızın internet kullanımı ve yeni teknolojilere ne kadar ilgi duyduğunu ve kullanmaya yatkın olduğunu gösteriyor. Gelenekselleşen Ramazan kampanyamızla da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de Ramazan boyunca, tüm Vodafone aboneleri, konuştukları kadar bedava dakika veya TL kazanacak. Arife günü ve Ramazan Bayramı boyunca da bu bedava dakikalarla her yöne konuşabilecekler. “RAMAZAN” yazıp 3010’A SMS atan tüm Vodafone’lular Ramazan kampanyasına katılabilecek.”

Vodafone hakkında Vodafone 5 kıtada, 31 ülkede faaliyet yürüten, 30 Haziran 2010 itibariyle yaklaşık 346 milyon müşterisi ve 40 şebeke ortaklığı bulunan, dünyanın en büyük mobil iletişim şirketidir. Daha fazla bilgi için, www.vodafone.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Vodafone basın odası:http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/basin_odasi.php
Bilgi için: RedUnit / Uğur Sayın /  unitred@redunit.net
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.