"Üniversiteliler Arası Yaşam Kalitesi Yarışması" başladı!

Haberler - 16 Şubat 2017, Perşembe

arprÜlkemizde yaşam kalitesi konusunda farkındalık yaratmak, düşünce ve çözüm üretimi sağlamak amacıyla Türkiye genelindeki tüm üniversitelilerin katılabileceği “Üniversiteliler Arası Yaşam Kalitesi Yarışması” başladı.

Kalite konusunda Türkiye’nin öncü ve lider sivil toplum kuruluşu Türkiye Kalite Derneği KalDer’in katkılarıyla düzenlenen “Üniversiteliler Arası Yaşam Kalitesi Yarışması” Bireysel Yaşam Kalitesi, Çevre ve Yaşam Kalitesi, Engellilerin Yaşam Kalitesi, Eğitim ve Yaşam Kalitesi, Kadınların Yaşam Kalitesi başlıkları altında 5 ayrı kategoride düzenleniyor. Yarışmaya son katılım tarihi ise 31 Mart 2017.

“Üniversiteliler Arası Yaşam Kalitesi Yarışması”nda jüri tarafından seçilen yarışmanın birincisi, Büyük Ödül olarak 15.000 TL nakit para ödülünün sahibi olacak. Yarışmada kategori birincileri 6.000 TL, kategori ikincileri 4.000 TL ve kategori üçüncüleri 2.000 TL para ödülü kazanırken KalDer’de staj yapma fırsatına da sahip olacaklar.
Yarışmanın jüri değerlendirmesine sunulan projeler, yarışmanın Facebook sayfasında yayınlanacak ve oylanacak. Oylama sonucu en yüksek oyu alan proje sahibi ise Sosyal Medya Ödülünü alarak 3.000 TL kazanacak.

Üniversitelilerin yaşam kalitesi konusundaki vizyonlarını genişletmeyi ve onları motive ederek başarıyı ödüllendirmeyi hedefleyen yarışmaya  katılmak isteyenler www.yasamkalitesiyarismasi.com adresinden online başvuru yapabilir veya web sitesinde belirtilen başvuru adresine projelerini iletebilirler.

 
Ayrıntılı Bilgi İçin;
ARPR İletişim Danışmanlığı
Sinem Tutgun / stutgun@arpr.com.tr 
Meltem Okatan / okatan@arpr.com.tr
0216 - 418 33 34 / www.arpr.com.tr
 

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.