Ünite İletişim'e yeni müşteri

Haberler - 6 Mayıs 2019, Pazartesi

234562006 yılından bu yana İzmir'in ekonomik ve sosyo-kültürel kalkınması için faaliyetler yürüten ve Türkiye'de kurulan ilk iki kalkınma ajansından biri olan İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), sektörel analizlerle bölge dinamiklerini daha iyi anlayarak yerli ve yabancı aktörlerle beraber bölgesel kalkınmaya yönelik stratejiler geliştiriyor. Turizm, girişimcilik, enerji, istihdam, dijitalleşme, mesleki eğitim, kültür ve tarım gibi birçok alanda sürdürülebilir iş birliği projeleri geliştiren İZKA, İzmir'i bir çekim merkezi konumuna getirmeye odaklanıyor.

ÜNİTE, İZKA'nın stratejik iletişim yol haritasının hazırlanmasına, kurumun yarattığı ekonomik ve toplumsal değerlerin, yenilikçi girişimlerinin, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerin kapsam ve imkânlarının ulusal ve uluslararası paydaşlara aktarmasına destek olacak. Ayrıca stratejik iletişim danışmanlığı hizmetleri ile İZKA karar vericilere ve yönlendiricilere etkin biçimde ulaşmanın yanı sıra geleneksel ve yenilikçi iletişim araçlarına da kolay erişim sağlama imkânı bulacak. Var olan ve potansiyel yatırımcılara hitap eden Investinizmir.com ve İzmir girişimcilik ekosisteminin tümüne ulaşan startinizmir.com gibi İZKA bünyesindeki platformlar da iletişim çalışmalarına dahil olacak.

2016 yılında dünyanın lider iletişim grubu Edelman'ın Türkiye'deki münhasır temsilcisi olan ÜNİTE, 1998 yılından beri ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne stratejik danışmanlık kapsamında; planlama, içerik üretimi, proje yönetimi, gündem yönetimi, paydaş ilişkileri, kamu ilişkileri, kriz yönetimi, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi, reklam ve tasarım, kurumsal yayıncılık, dijital iletişim ve sosyal medya yönetimi dahil entegre iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.