reklam
reklam
reklam
reklam

Türkiye güzelleri Enpara.com'un reklamında buluştu...

Haberler - 12 Mart 2017, Pazar

897987897987Ekim 2012’de QNB Finansbank tarafından kurulan Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası Enpara.com’un yeni reklam filminde Türkiye Güzelleri Çağla Şikel, Yüksel Ak ve Sinem Güven bir araya gelerek yıllar sonra tekrar taç taktı. Masrafsız, kolay ve hızlı bankacılık hizmetiyle ön plana çıkan Enpara.com’un neden ‘bankadan güzeli’ olduğunu anlatan güzeller, reklam filminde zarafetleriyle göz doldurdu.

Müşterilerinden EFT/havale, hesap işletim ücreti almayan, internetten ve cepten anında kredi sunan ve mevduata her zaman yüksek faiz veren Enpara.com, sunduğu bu faydalarıyla Türkiye güzellerinin de gönlünü fethediyor!

Enpara.commüşterisi olmak için www.enpara.com web sitesindeki kısa başvuru formunun doldurulması yeterli. Ardından müşteri danışmanları tarafından adrese yapılan ziyarette bankacılık sözleşmesi imzalanıyor, banka kartı olan Encard teslim edilerek müşteri olma süreci tamamlanıyor. Böylece masrafsız ve kolay dijital bankacılık dünyasına adım atılıyor.

5765675765
KÜNYE

MARKA: Enpara.com
REKLAMVEREN TEMSİLCİLERİ: Ayşegül Sınar, Bilge Tütüncü Takmaz, Cansu Yeşiltepe
AJANS: Rabarba
YARATICI EKİP: Pemra Ataç Açıktan, Murat Yaylagül, Elif Özüdoğru, Özgür Güven, Ebru Karaman, Rıza Çankaya, CihanEryılmaz, Gizem Özover
MÜŞTERI İLİŞKİLERİ: İrem Akbaşak, Ezgi Sezar
STRATEJİK PLANLAMA: Oğuz Savaşan
PRODÜKSİYON: Pelin Önal, Duygu Demirkoparan
MEDYA PLANLAMA/SATINALMA: People
YAPIMEVİ:25 Film/Bora Egemen
MECRA: TV, Açıkhava, İnternet
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.