'Turkey Discover the Potential' tartışılacak!

Haberler - 21 Kasım 2014, Cuma

BIYSaffron Brand Consultants katkılarıyla bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek Brand is You Konferansı “Değişimin Ustaları” temasıyla 28 Kasım Cuma günü Boğaziçi Üniversitesi Albert LongHall’da düzenlenecek.  Açılışını Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Türkiye markasının mimarıSaffron CEO’su Jacob Benbunan’ın yapacağı konferansın ilk bölümünde geçtiğimiz ay lansmanı yapılan Türkiye markasının (Turkey.DiscoverthePotential) serüveni ve ülke markalaşması masaya yatırılacak.

Konferansın ikinci bölümünde başlayacak panellerde birçok sektörde alanında uzman yöneticiler, Dünyaya açılan Türk markaları ve 2023 vizyonunu tartışacak. Öğleden sonraki “değişimin ustaları” bölümünde ise değişimle fark yaratan ve markalaşma yönünde emin adımlar atan markalar, kendi başarı hikayelerini aktaracak; çeşitli sektörlerden aktivistler, sanatçılar ve sporcular başarıya giden yolda kendi serüvenlerini anlatacak.
 
Boğaziçi Üniversitesi’nde 28 Kasım günü gerçekleştirilecek konferansla ilgili bilgi veren Saffron Türkiye ve Orta Asya Direktörü Turgay Adıyaman bu yılki konferansla ilgili; “4 yıldır düzenlediğimiz Brand is You konferansı, özellikle Türkiye markasının ve yurtdışına marka ihraç etme süreçlerinin tartışıldığı günümüzde “marka” olgusuna ışık tutacak nitelikte. Bu yıl konseptimizi “değişimin ustaları” olarak belirledik. Zira bir şeyler değişmeden ve markalar kendilerindeki değişmesi gereken unsurları saptamadan global bir marka olmak maalesef mümkün değil. Biz de bu yıl konferansımızda,değişerek ve gelişerek başarı hikâyelerine imza atan markalara ve onların serüvenlerine yer verdik” dedi.

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.