Türk Kanser Derneği'ne iletişim ajanslarından gönüllü hizmet...

Haberler - 2 Şubat 2017, Perşembe

tkdPRactice Communication Management ve Linker Creative Agency, Türk Kanser Derneği kurumsal markası ve projelerinin entegre iletişim çalışmaları için gönüllü hizmet platformu oluşturdu.

1964 yılındaki kuruluşundan bugüne dek, milyonlarca imkanları kısıtlı kanser hastasına, erken teşhis, tarama, tedavi, takip, palyatif bakım, ikinci görüş, hasta hakları bilgilendirmeleri ve kanser tedavisinde çok önemli bir yeri olan psikolojik destek konusunda yardımcı olan Türk Kanser Derneği, iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management ve Linker Creative Agency’den destek alacak. PRactice Communication Management ve Linker Creative Agency, Türk Kanser Derneğine, gönüllü hizmet platformu çerçevesinde hizmet verecekler.
 
Türk Kanser Derneği iletişim faaliyetlerinde PR odaklı hizmetleri PRactice Communication Management, kreatif çözümleri ise Linker Creative Agency sunacak.
 
2015 yılının ilk yarısında sektöre merhaba diyen PRactice Communication Management, kurucu ortakları Esra Alagöz, Mert Birdoğan ve Ali Akkın’ın, kümülatif 50 yıllık tecrübesini bir araya getiriyor. PRactice’in bugüne dek hizmet verdiği marka, kurum ve kuruluşlar arasında, DİMES, Teknik Alüminyum, TRT, Tetra Pak, Fox TV, Falım, Mondelez Türkiye, TEMA Vakfı, İstanbul Ticaret Üniversitesi, TÜBİSAD, Keiretsu Forum Türkiye, SAGE yer alıyor.
 
Ürün ile tüketici arasında duygusal bağ kuran iletişim stratejileri üreten ve 2015 yılının başında, Kerem Yeğin ve Fulya Görgeç ortaklığında hayata geçen Linker Creative Agency, OYAK Beton, OYAK Çimento, Kaplankaya, OYKA Kağıt Ambalaj, Teknik Alüminyum, Boyner Yayınları, Can Dostum Derneği, Eryap Grup, Bensüs Kağıt ve Ambalaj, SMS Tork gibi Türkiye’nin büyük kurum ve markalarına hizmet veriyor. Marka konumlandırma, konvansiyonel ve dijital iletişim stratejileri ile kreatif çözümler sunan Linker Creative Agency’nin ürün portföyünde ayrıca, sosyal medya iletişim yönetimi hizmetleri de yer alıyor.
 
PRactice Communication Management ve Linker Creative Agency, farklı sektörlerden marka ve şirketlere 360 derece dijital ve konvansiyonel entegre iletişim hizmeti sunuyorlar.
 

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.