TÜYAP ve CitiPR'dan iş birliği!

Haberler - 22 Şubat 2018, Perşembe

altSektörünün öncü firması TÜYAP, iletişim alanındaki etkinliğini ve marka bilinirliğini artırmak için CitiPR ile el sıkıştı. CitiPR, TÜYAP’ta 22-25 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşecek İstanbul Oyuncak Fuarı ve 29 Mart-1 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı’nın (World Mill Tech Fuarı) iletişim çalışmalarını yürütecek.

Türkiye’de fuarcılık sektörünü 1979 yılında düzenli bir ticari faaliyet olarak ülkemizin gündemine sokan TÜYAP, kuruluşundan bugüne kadar yurt içinde bin 618 ve yurt dışında 38 ülkede 177 fuar düzenledi. 123 ülkeden 302 bin 436 katılımcı kuruluşa, 200 ülkeden 55 milyon 722 bin 878 ziyaretçiye ev sahipliği yapan TÜYAP, Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olarak hizmet veriyor. TÜYAP Grubu, 100’ü aşkın meslek örgütü ile uzun vadeli iş birlikleri yaparak, Türkiye’de sahip olduğu ve işlettiği 6 fuar merkezi, yurt içinde 14, yurt dışında 6 ofisi ile düzenli ihtisas fuarları hazırlıyor.

Derya Aslan tarafından 2011’de kurulan CitiPR ise, genç ve dinamik kadrosuyla markalara etkinlik, itibar yönetimi, iletişim konularında 360 derece bakış açısıyla danışmanlık yapıyor. CitiPR’ın hizmet verdiği marka ve kuruluşlar şöyle sıralanıyor:
Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD)
Beykoz Üniversitesi
Yön Koleji
Parıltım Yemek
Bodrum Pier
Yaşam Bankası
Emse
Newell Brands; Parker, rOtring, Sharpie, Papermate
Türkiye Üstün Zekâlı ve Dâhi Çocuklar Eğitim Vakfı (TÜZDEV)

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.