Stevie Ödülleri'ne kayıtlar başlıyor!

Haberler - 27 Mart 2015, Cuma

stevieFairfax, VA – 11 Mart 2015 – Her yıl 50’den fazla ülkedeki  aday katılımı gerçekleştiren, dünyanın önde gelen iş rekabeti ödülleri Stevie Awards bugün 12.Yıllık Uluslararası İş Ödülleri için kayıtların başladığını ilan etti.

Kamu veya özel, kar amaçlı veya amaçsız, büyük ya da küçük. Dünya çapında tüm birey ve kuruluşlar Uluslararası İş Ödüllerine başvuru yapabilirler. Başvuru ücreti indirimli olan erken başvuruların son kayıt tarihi 15 Nisan. 

Son kayıt tarihi 13 Mayıs, ve gecikme ücreti alınan geç başvurular 10 Haziran’a kadar kabul edilecek. Başvuru ayrıntıları www.StevieAwards.com/IBA adresinden alınabilir.

200’den fazla yöneticiden oluşan bir hakem heyeti, Stevie Award kazanan şirketleri belirleyecek. Sonuçlar Ağustos ortasında açıklanacak. 16 Ekim’de Toronto, Kanada’da verilecek olan şölende  Stevie Award kazananlara ödülleri sunulacak.

Uluslararası İş Ödülleri, şirketlerin her alandaki başarısını değerlendiriyor. Bu değerlendirmeye şu kategoriler de dahil: 

. Yönetim

. Yılın Şirketi

. Müşteri Hizmetleri                                                                      

. İnsan Kaynakları

. İletişim Teknolojisi

. Pazarlama

. Yeni Ürün

. Halkla İlişkiler

. Web sitesi, mobil ve diğer medya    


2015 rekabetinde, Yılın Kadını, Yılın Startup’ı, Yılın Enerji Endüstrisi Yeniliği, En İyi ePosta Bülteni, En İyi İnstagram Kullanımı, ve daha başka yeni kategorilere yer verildi. Yeni kategorilerden bazılarının başvuru ücreti yok.

2015 Uluslararası Stevie İş Ödülü Ödülü kazanan şirketlerden bazıları: Accenture (ABD), Advanced Bionics (ABD), AECOM (ABD), Akbank (Türkiye), ASDA’A Burson-Marsteller (BAE), AT&T (ABD), Callidus Cloud (ABD), DHL Express (Global), Global Telecom (Filipinler), Jack Morton Worldwide, Kanyon (Türkiye), LORRENTE Y CUENCA (İspanya), Maras Group (Avustralya), MSLGROUP Worldwide, MWW Group (ABD), Odea Bank (Türkiye), Oxford City Football Klübü (ABD), Plasenta Conversation Agency (Türkiye), PS İletişim (Danimarka), Quality Systems, Inc. (ABD), ve Starhub Ltd (Singapur, ve Weber Shandwick (Global).

Stevie Ödülleri altı kategoride veriliyor: Asya-Pasifik Stevie Ödülleri, Alman Stevie Ödülleri, Amerikan İş Ödülleri, Uluslararası İş Ödülleri, İş Kadınları Stevie Ödülleri, ve Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri. Stevie Ödülü Rekabetleri için her yıl 60’tan fazla ulustan 10,000’den fazla başvuru yapılıyor. Her çeşit ve ebattaki kuruluşları ve arkasındaki kişileri onurlandıran Stevies, dünya çapında iş yerlerindeki seçkin performansları takdir ediyor. www.StevieAwards.com adresinde Stevie Awards hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Hooper Consulting İnternational yöneticisi Martha Hooper, Stevie Awards Türkiye Ülke Temsilcisidir. Ayrıca, Türkiye’deki şirketler’in başvuru sürecini hazırlama ve lojistik uygulamaları yöneterek uluslararası ödül hizmetleri vermektedir. Başarı oranı %75 ‘dir. Hooper’a martha.hooper@hooperconsultinginternational.com adresi üzerinden ulaşılabilir.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.