Sizin favoriniz hangisi?

Haberler - 15 Aralık 2014, Pazartesi

Polis Akademisi AlaturkaOyuncu kadrosu açıklandığından beri herkeste heyecan uyandıran, başrollerini Mehmet Ali Erbil ve Yolanthe Cabau’nun paylaştığı “Polis Akademisi Alaturka”nın afişi görücüye çıktı! 30 Ocak’ta vizyona girecek olan ve merakla beklenen “Polis Akademisi Alaturka”, afişi ile şimdiden gülmecesi bol bir maceranın sinyallerini veriyor. 
 
İpini koparan herkesin polis akademisine alındığı ve aşırı disiplin merakıyla tanınan Müdür Muavini Beton Haşmet’in (Mehmet Ali Erbil) başına gelen bir dizi komik olayı anlatan “Polis Akademisi Alaturka”nın afişi yayınlandı. Seyirciyi bol gülmeli ve macera dolu bir serüvene sürükleyecek olan filmin enerjisi afişe de taştı. Bütün karakterlerin kendilerine has özellikleriyle seyirciyi bambaşka bir serüvene sürükleyeceği “Polis Akademisi Alaturka”, yayınlanan afişiyle şimdiden güldürmeye başlattı.    
 
Aydın Film’in yapımcılığını, Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Kemal Kenan Ergen’in kaleme aldığı “Polis Akademisi Alaturka” eğlenceli, sürprizlerle dolu sahneleri ve yüksek temposuyla 30 Ocak’ta sinemaseverler tarafından izlenebilecek.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.