Sınavdan Çıkan Öğrencileri Geçmiş Olsun Ekibi Karşılayacak

Haberler - 15 Haziran 2012, Cuma

Geçmiş Olsun EkibiÜniversiteye girişte ikinci aşama sınavı olan Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) yarın (16 Haziran 2012) başlıyor. 
Zorlu bir maratonun ardından sınava girecek öğrencileri sınav çıkışında “Geçmiş Olsun Ekibi” bir sürprizle karşılayacak.
Geçmiş Olsun Ekibi, 16 Haziran 2012 saat 12.00’de sınav merkezlerinden biri olan Kadıköy Anadolu Lisesi’nin önünde, sınavdan çıkan öğrencileri üstünde “Sınavdır Geçer Geçmiş Olsun Ekibi” yazan tişörtlerle karşılayacak. Ekip, 24 Haziran 2012 Pazar günü son sınav LYS-2’nin ardından Maçka Küçük Çiftlik Parkı’nda düzenlenecek ve Yalın’ın yeni albümünden bir parçanın da aralarında bulunduğu özel repertuarı ile sahne alacağı “Sınavdır Geçer After Party”nin ücretsiz davetiyelerini dağıtacak.

Öğrencilerin eğitimine olduğu kadar sosyo-kültürel gelişimlerine ve eğlencelerine de önem veren Okan Üniversitesi, 24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek LYS’nin ardından, sınava giren tüm öğrencilere yorucu bir yılın stresini atmaları için “Sınavdır Geçer After Party” ile unutamayacakları bir akşam yaşatacak. Etkinlikte sahne alacak olan Yalın, Temmuz ayının ilk haftası piyasaya çıkaracağı yeni albümünden bir parça ve Ozan Çolakoğlu’nun albümünün çıkış parçası “Kalpten Dudağa”nın da aralarında bulunduğu özel repertuarı ile sahne alacak.

Sınav Giriş Belgesi’ni gösterenler de After Party’e ücretsiz katılabilecek
Sınavdır Geçer After Party için Maçka Küçük Çiftlik Park kapılarını saat 18:00’de açacak ve yaklaşık 15.000 kişinin katılımı beklenen müthiş yaz partisi DJ Show ile başlayacak.  Yaza özel yepyeni şarkılarıyla Multitap grubunun da sahne alacağı “Sınavdır Geçer After Party”,  Yalın konseriyle devam edecek. Etkinliğe, LYS sınav giriş belgesini gösteren tüm öğrenciler ücretsiz katılabilecek, sınava girmeyenler ise Biletix’den  34 TL’ye bilet satın alabilecek.

Sınavdır Geçer After Party davetiyelerinin dağıtımı
Yer: Kadıköy Anadolu Lisesi önü – Dr. Esat Işık Cad. No: 68 - Kadıköy
Saat: 12.00

Mirel Fansa
Kurumsal İletişim
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.