Sigorta sektörüne Axa'dan retro yorum

Haberler - 12 Ağustos 2019, Pazartesi

5432Sigorta sektöründe yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla fark yaratan AXA Sigorta, sigortanın bireylerin hayatlarına getirdiği faydaların daha anlaşılır bir dille aktarılması amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalarına yeni retro reklam filmleri ile devam ediyor.

Sektörün gelişimi için sigorta sektöründe farkındalığı artırmaya yönelik hazırlanan filmler, gülümseten senaryo ve çekimleriyle dikkat çekiyor. 80'li ve 90'lı yılların abartılı karakter seçimi ve sahneleriyle bir nostalji yaşatan kampanya dijital mecralarda yayınlanacak konut, sağlık, kasko ve cep telefonu ürünleri olmak üzere dört farklı filmden oluşuyor.

Batesmotelpro tarafından 2 günde ve 40 kişilik bir ekiple hazırlanan filmlerin yönetmenliğini Silvyo Behmoaras üstlendi.

43567890
Yeni kampanya ile ilgili görüşlerini paylaşan AXA Sigorta Pazarlama Direktörü Alper Tanyer: "AXA Sigorta olarak yine sıcak, açık, net ve eğlenceli iletişim tonumuzla ürünlerimiz için yepyeni reklam filmleri hazırladık. İlhamımızı da hepimizin zaman zaman özlemle andığı eski günlerden aldık.

Günümüzün ürün ve hizmetlerinin reklamları, 80'li ve 90'lı yılların biraz da tebessümle hatırladığımız iletişim diliyle yapılsa nasıl olurdu düşüncesinden yola çıktık. 'Nerede o eski bayramlar' söylemini her bayramda duyarız, biz de 'nerede o eski reklamlar' diyerek keyifli ve eğlenceli bir şekilde sigorta bilincini arttırma misyonumuza katkıda bulunmayı hedefledik" dedi.

Reklam Filmleri Linkleri:
Konut: https://youtu.be/6WaUdUZuh4s
Kasko: https://youtu.be/7VGGPaGgUXE
Sağlık: https://youtu.be/aqHqTtuuZZQ
Cep Telefonu: https://youtu.be/Nuc3YaGcxBw

KÜNYE
Ajans: Batesmotelpro
Marka: AXA Sigorta
Marka Sözcüleri: Alper Tanyer, Özge Altıntaş, Onur Gül, Nur Özkan, Begüm Bozkurt, Nazlı Turan, Naz Gündoğdu
Kreatif Direktör: Volkan Öge
Müşteri Yönetimi: Tansu Tunçel
Yönetmen: Silvyo Behmoaras
Yapımcı: Bora Yüksel
Yardımcı Yönetmen: Berra Şeftalicioğlu
Sanat& Kostüm: Büşra Yüksel
Sanat Asistanı: Muli Çakmakçı
Prodüksiyon: Arif Okur, Eyüp Duman
Kurgu: Osman Emre Çelik
Ses: İlbey Kaya
Saç: Tuncay Keleş
Makyaj: Yasemin Vurgun
PR Ajansı: Sobraz
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.