Sensodyne Promine'dan spora destek!

Haberler - 6 Mayıs 2019, Pazartesi

452141Sensodyne Promine, Dünya Açık Su Yüzme Komitesi tarafından belirlenen ve dünyanın en zor yedi parkuru olarak tanımlanan "Oceans Seven"ı tamamlamayı hedefleyen yüzücü Emre Erdoğan'a sponsor oldu. Oceans Seven'ın zorlu parkurlarından Cebelitarık ile İngiliz Boğazını geçen ilk Türk yüzücü olan Emre Erdoğan Büyük Okyanus-Catalina Boğazını da Türkiye rekoruyla tamamladı. Erdoğan, Japonya'da 19,5 km uzunluğundaki Tsugaru Boğazı'nı geçmek için çalışmalarını hızlandırırken, Sensodyne Promine ile her koşulda güçlü kalma sırlarını paylaşacak.

"Güç sadece kas gücü değildir"

Özel bir senaryoya bağlı kalınmadan çekilen reklam filmi, Emre Erdoğan'ın cümleleri ve gerçek hayatından yakalanan anlardan hazırlandı. 62 kişinin görev aldığı reklam filmi, toplam 30 saatte çekildi. İzmir'de dört farklı mekanda yapılan çekimlerde Emre Erdoğan 7,5 saat yüzdü.

29 Nisan Pazartesi günü yayına giren reklam filmi sene boyunca televizyon ekranları ve dijital kanallardan izleyicilerle buluşacak.

6588795547
Sensodyne Promine, "Her Koşulda Güçlü" kalanların yanında

Sensodyne Marka Müdürü Bengi Sevik, son yıllarda artan sağlıklı beslenme ve iyi yaşam trendine uygun olarak tükettiğimiz yiyeceklerin diş minesini aşındırabileceğinden belirterek ağız sağlığımız için Sensodyne Promine'nin Her Koşulda Güçlü kalma yolculuğumuza eşlik ettiğine dikkat çekiyor.

Sensodyne Promine'nin asit aşındırmasına karşı günde 2 kez kullanım ile diş minesini korumaya yardımcı olmak üzere geliştirildiğini hatırlatan Sevik; marka iletişiminde 'Her Koşulda Güçlü' mottosuyla hareket ettiklerini, serideki ürünlerle dişlerin her koşulda güçlü olmasını sağlarken iletişim çalışmalarında da kişilerin her koşulda güçlü olmasına ilham vermek istediklerini söyledi.

Sevik, Emre Erdoğan'la işbirlikleri hakkında ise şu bilgileri verdi: "9 yaşından bu yana yüzen Emre Erdoğan, Türkiye'de ve yurtdışında başarılara imza atmış değerli bir sporcu. Şimdi de Japonya'daki Tsugaru Boğazı'nda, uzun yüzüşlerinden birine hazırlanıyor. Zorlu parkurlarda yüzen Emre'nin her durumda, fiziksel ve psikolojik olarak güçlü olması ve güçlü kalması gerekiyor. Bu yaklaşım, bizim "her koşulda güçlü" mottomuzla tam olarak örtüşüyor. Buradan hareketle başarılı yüzücümüzün azmi ve her koşulda güçlü olma misyonunu geniş kitlelere anlatmaya hazırlanıyoruz. Güçlü bir kampanya planı ile bu beraberliğimizi daha ileri noktalara taşıyacağız." dedi.

65454654

Reklam filmi künyesi:

Reklamveren:
Sensodyne Promine
Marka Ekibi: Yusuf Ziya Korkulu, Bengi Sevik, Özge Özgüleryüz
Yaratıcı Ajans: Grey Londra & 4129Grey
Yaratıcı Yönetmen: Orhan Toraman
Yaratıcı Grup: Eray Hökelek, Selen Eşit
Marka Yöneticisi: Hande Çetin, Cansu Öngüner, Simay Yaman
Prodüksiyon: Hogarth İstanbul
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.