Salt İletişim portföyüne 'güzellik' kattı

Haberler - 1 Şubat 2019, Cuma

altFarklı sektörlerden birçok markaya 360 derece entegre pazarlama iletişim hizmeti sunan Salt İletişim Grup, Avon'un iletişim danışmanlığını üstlendi.

133 yıldır güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden ve her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katan Avon; tüm stratejik iletişim faaliyetlerini markalara özel ürettiği çözüm ve projeleriyle öne çıkan Salt İletişim Grup aracılığıyla yönetecek.

David H. McConnell tarafından 1886 yılında kurulan Avon, dünya genelinde 6 milyon bağımsız Avon Satış temsilcisi tarafından yaklaşık 70 ülkede kadınlara güzellik dağıtmaya devam ediyor.

AVON Türkiye pazarında 1993 yılında faaliyete başladı ve pazara girmesini izleyen kısa süre içinde Türkiye doğrudan satış sektöründe pazar lideri oldu. Bugün AVON, Türkiye'de toplam kozmetik pazarının önde gelen şirketlerinden biri

AVON, her türlü güzellik ihtiyacını karşılayacak geniş ve yüksek kalitedeki ürün gamıyla 26 yıldır Türk tüketicilerinin en çok tercih ettiği kozmetik markalarından biri olma başarısını gösterdi. AVON sadece ürünleriyle değil, kazanç fırsatlarıyla da Türk kadınlarının hayatlarını güzelleştirmeye devam etmektedir.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.