Saffron Brand Consultants, g2m'yi ağırlayacak!

Haberler - 25 Kasım 2014, Salı

HayatiSektörün köklü ve lider tedarikçilerinden g2m, 33 yıllık başarı serüvenini ve markalaşma sürecini Saffron Brand Consultants’ın düzenlediği Brand is You Masters of Change’de anlatacak. Markaya yapılan yatırımın ve markalaşma sürecindeki değişimin, başarıya etkisinin konuşulacağı konferansta, katılımcıların ortak yönü marka gücüne inanmaları. Marka Danışmanlığında uluslararası üne sahip Saffron’un Türkiye’deki müşterilerinin katıldığı konferansta; doğru yatırımlar ve yerinde adımlar ile markaların nasıl yükseldiği örnekler ile anlatılacak.

Dünyayı değiştiren marka öykülerine ev sahipliği yapacak olan Brand is You Masters of Change’de g2m’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayati Molinas da konuşmacı olarak yer alacak. Ev dışı tüketim sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle potansiyeli gören Molinas, g2m’nin bugünkü konumuna gelmesinde büyük katkısı olan bir isim.

Açılış konuşmasını Saffron CEO’su Jacob Benbunan’ın yapacağı Brand is You Masters of Change, 28 Kasım Cuma günü Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Türkiye İhracatçılar Meclisi Mehmet Büyükekşi, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Vestel Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Ergün Güler ve Big Chefs Yönetim Kurulu Başkanı Gamze Cizreli de konferansa katılacak isimler arasında yer alıyor.

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.