Reklamcılar ligi başlıyor...

Haberler - 6 Ekim 2015, Salı

regaTürkiye'deki en büyük reklam ajansları ve yapım şirketlerini bir araya getiren,en geniş kapsamlı ve profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan ReLiga Reklamcılar Ligi 30 Eylül’de başladı. Tamamen şirket çalışanlarından oluşan takımların yer aldığı organizasyon İstinye'deki TFF binasının arkasındaki Sarıyer Park Halı Saha Tesisleri'nde gerçekleşecek.
 
Başta ekip motivasyonunu artıran ve şirket içi dayanışma sağlayan etkinlikte Türkiye’den 29 farklı reklam ajansı ve yapım stüdyosunun çalışanlarından 500 sporcu karşı karşıya gelecek.Mücadeleyi 10.000 kişinin izlemesi bekleniyor. Lig tamamlandığında ortaya çıkacak gol kralına ise büyük ödül kırmızı VespaPrimavera olacak.
 
Ödülün büyüklüğü karşısında heyecanın da oldukça yüksek olduğu maçları izlemek isteyenler 0850 886 80 06 numaralı telefonu arayarak katılımlarını bildirebilirler.
 
ReLiga’ya katılan takımlar şöyle: Alametifarika, TBWA, LeoBurnet, Ogilvy, MedinaTurgul DDB, McCann, M.A.R.K.A.,Manajans, Güzel Sanatlar, Publicis Yorum, Rafineri, WandaDigital, VivaKi, Alafortanfoni, Piramit, YouthRepublic, 41?29!, Titrifikir, Happy People Project, Digiflame, Pure, TribalWorldwide, Taze Fikir, Plasenta, Kala Film, Y&R İstanbul, Alaaddin, Anima İstanbul.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.