Prof. Dr. Akın Yücel'in PR Ajansı TimePR Oldu

Haberler - 9 Mart 2010, Salı

Türkiye’de Plastik ve Estetik Cerrahi’nin öncü isimlerinden Prof. Dr. Akın Yücel, TIME Public Relations ile çalışmaya başladı.
 
Prof. Dr. Akın Yücelİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı ve El Cerrahisi Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Akın Yücel, yeni nesil halkla ilişkiler ve stratejik iletişim danışmanlığı konusunda hizmet veren TIME Public Relations (TimePR) ile çalışmaya başladı. Prof. Dr. Yücel, özellikle estetik meme cerrahisi, estetik burun cerrahisi, karın germe, liposuction ve vücut şekillendirme, endoskopik yüz cerrahisi, kanser sonrası meme rekonstrüksiyonu, deri kanserleri ve mikrocerrahi konuları ile ilgileniyor. Yücel, TimePR ile iletişim faaliyetlerine hız verecek.
 
Ulusal ve uluslararası alanda yayınlanmış çok sayıda bilimsel makalesi bulunan Prof. Dr. Yücel, her yıl birçok bilimsel toplantı ve  panele katılıyor, konferanslar veriyor ya da bilimsel etkinliklerin düzenlenmesinde aktif rol alıyor. TIME Public Relations ile kişisel marka yönetimi, stratejik iletişim, medya ve kitle iletişimi faaliyetlerini yürütecek olan Prof. Dr. Yücel, Türkiye sağlık turizminin gelişmesi için de çalışmalar yapıyor.
 
Estetik ve Plastik Cerrahi alanındaki derneklerin yönetiminde de aktif olarak faaliyet gösteren Prof. Dr. Akın Yücelhakkında daha fazla bilgiye www.drakinyucel.com web adresinden ulaşılabiliyor. TIME Public Relations hakkında ise www.timepr.com‘dan bilgi almak mümkün.

Sevda Solak– Burcu Kalkavan
TIME Public Relations
Tel: 0 (216) 418 39 44 (pbx)
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.