Pozitif PR'a yeni müşteriler...

Haberler - 17 Mart 2010, Çarşamba
Entegre pazarlama iletişimi çözümleri sunan Pozitif PR; müşterileri arasına Bodrum’da prestijli gayrimenkul projelerine imza atan Cumberland Properties ile Casio, Pierre Cardin, Puma, Camel Active ve Pierre Lannier saat markalarının Türkiye Distribütörü ERSA A.Ş.’yi kattı.
 
Faaliyetlerini, Avrupa’nın en büyük bankacılık organizasyonlarından biri olan UNICREDIT GROUP işbirliği ile yürüten Cumberland Properties; Bodrum, İstanbul ve Londra’da bulunan ofisleri aracılığıyla, ikisi tamamlanmış (Seaview Regency Exclusive, Seaview Regency Prestige), üçü (Woodland Regency, Valley Gardens Regency, Yalı Seaside Regency İstanbul) halen devam eden beş benzersiz proje yürütüyor.
 
1986 yılından bu yana önde gelen saat markalarını Türkiye’ye getiren ERSA A.Ş., yurt çapındaki 850’yi aşkın bayisi aracılığıyla yılda yaklaşık 350.000 adet saat satışı gerçekleştiriyor.
 
Cumberland Properties ile ERSA A.Ş.’ye medya ilişkileri ve dijital iletişim danışmanlığı hizmetleri verecek olan POZİTİF PR halen, GEMSAN A.Ş. ve SGS A.Ş. Tüketici Ürünleri Departmanı’na pazarlama faaliyetleri danışmanlığı, AĞUSTOS FİLM Karbeyaz Sinema Filmi’ne medya ilişkileri ve sponsorluk ilişkileri hizmeti veriyor.
 
www.pozitifpr.com

 
Mine ÖZKAN
POZİTİF PR  
(212) 274 94 08

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.