Pazarlama dünyası M. E. Talks'ta buluşuyor...

Haberler - 16 Şubat 2017, Perşembe

me talksReklamverenler Derneği'nin pazarlama deneyimleri paylaşım buluşmaları M. E. Talks etkinliklerinin ilki, 23 Şubat Perşembe günü, 19.00'da Kolektif House Sanayi'de düzenlenecek. Her ayın son perşembe günü gerçekleştirilecek olan M. E. Talks, sektörün önde gelen isimlerinin tecrübeleri ve hikayeleriyle genç iletişim ve pazarlama profesyonellerine ilham vermeyi amaçlıyor.
 
23 Şubat Perşembe günü başlayacak olan M. E. Talks'ın ilk konuşmacı konuğu ise Kamuran Uçar olacak. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği’nden yüksek lisansla 1996 yılında mezun olan Uçar, Unilever’deki kariyerine 1999 yılında başladı. Yıllar içinde yerel ve global bir çok çalışmaya liderlik yaptı. Uçar 2016 yılı itibariyle, Unilever Türkiye Ev Bakım Kategorisi Başkan Yardımcısı, Unilever Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya, Ev ve Kişisel Bakım Kategorileri Başkan Yardımcısı ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.
 
Uçar’ın sektöre dair fırsatları ve kendi deneyimlerini paylaşacağı bu keyifli etkinliğin biletleri ise rvd@rvd.org.tr'den ya da 0212 351 55 48 nolu telefon aracılığıyla temin edilebilecek.  

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.