PRİDA İletişim Ödülleri'ne Geri Sayım Başladı

Haberler - 30 Aralık 2019, Pazartesi

53353434İletişim danışmanlığı sektöründeki şirketleri çatısı altında buluşturan İDA'nın üçüncüsünü düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri'ne başvurular 24 Ekim 2019 – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında yapıldı. Aralık ayı boyunca değerlendirme süreci devam eden PRİDA İletişim Ödülleri'nde bu hafta finale kalan 110 proje belirlendi.

PRİDA 2020'nin kazananları 15 Ocak'ta Novotel Karaköy'de düzenlenecek törende açıklanacak. Hem projeleri yürüten ajansların hem de proje sahibi kurumların ayrı ayrı PRİDA heykeline sahip olacağı bu gecede, İDA Akademi Ödülleri de sahiplerini bulacak.

PRİDA İletişim Ödülleri'nde iletişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler, projeleriyle 'Stratejik İletişim', 'Pazarlama İletişimi', 'Dijital ve Sosyal Medya', 'Özel Ödüller', işbirlikleriyle 'Sürdürülebilir Başarı Ödülleri' ve adaylarıyla 'İletişim Emektarları' başlıkları altında ödüle hak kazanacak. "Stratejik İletişim', 'Pazarlama İletişimi', 'Dijital ve Sosyal Medya' başlıkları altında ayrıca 3 büyük ödül takdim edilecek.Projelere katkıda bulunan herkese dijital PRİDA rozeti de verilecek.
657687

İDA Akademi Ödülleri'ne Hak Kazanan Gençler Açıklanacak

İDA'nın bu yıl üniversiteli gençlerin yaratıcı fikirlerini ve sunum becerilerini desteklemek amacıyla hayata geçirdiği "İDA Akademi Ödülleri" de PRİDA ödül töreni ile aynı sahnede sahiplerini bulacak. Kazanan ilk üç ekip ödüllerini almadan önce fuayede kendilerine ayrılan alanda konuklara projelerini sunacaklar. Kazanan öğrenciler, projelerinin uygulanması konusunda da desteklenecek.

Törene katılım bildirimi ve ücretleri hakkında daha fazla bilgiye www.pridaodulleri.org ile www.ida.org.tr web sitelerinden ulaşılabiliyor.

Finalistlerin tam listesine ulaşmak için tıklayın.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.