Olmadık Projeler 1 yaşında!

Haberler - 26 Ocak 2017, Perşembe

olmadık projelerOlmadık Projeler, iletişim sektöründeki ilk yılını tamamladı. Fiziksel bir sosyal ağ gibi çalışan iletişim ajansı Olmadık Projeler, 8 kişilik ekibinin yanı sıra, farklı alanlardan uzmanları bir araya getiren geniş bir network aracılığıyla hizmet veriyor. Kurumların hedef ve sektörleriyle uyumlu stratejinin belirlenmesi, iletişim dilinin oluşturulması ve projelerin geliştirmesi alanında çalışıyor. Olmadık Projeler, kurumsal ve dijital iletişim, doğrudan pazarlama iletişiminin yanı sıra, teknoloji sektörü, e-ticaret projeleri ve start-up iletişimi alanlarındaki uzmanlığıyla öne çıkıyor.
 
Olmadık Projeler’in hizmet verdiği müşteriler arasında online kırtasiye mağazası 49.com.tr, Clonera Bilişim Hizmetleri, Ersa Mobilya, itelligence Türkiye ve VitrA gibi sektörlerinin öncü markaları yer alıyor. Ülkemizin ilk bulut tabanlı insan kaynakları ve personel yönetim sistemi Kolay İK ve kültür-sanat alanındaki ilk sosyal girişim Sinemasal da Olmadık Projeler’den hizmet alıyor.
 
Olmadık Projeler, KWORKS Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi, TEB Girişim Evi ve Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft ile yaptığı iş ortaklıklarıyla girişimlere ve yeni projelere de destek veriyor. Olmadık Projeler’in SaaS olarak çalışan basın bülteni dağıtım servisi BültenGönder.in ise kişi, kurum ve ajansların, basına uygun bütçelerle bülten göndermesini sağlıyor.

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.