Ogilvy PR'a yeni müşteri...

Haberler - 10 Nisan 2017, Pazartesi

ogilvyDünyanın en köklü iletişim ajanslarından Ogilvy PR, dünya çapında her sektörden büyük ölçekli üretim ve servis firmalarına ileri planlama, çizelgeleme ve optimizasyon çözümleri sunan ICRON'un iletişim danışmanı oldu.

Geliştirdiği lider yazılım platformuyla müşterilerinin tedarik zinciri operasyonlarını uçtan uca iyileştirmelerine ve optimize etmelerine yardımcı olan ICRON, tüm iletişim faaliyetlerini Ogilvy PR'ın kanıtlanmış global ve yerel iletişim danışmanlığı deneyimi ile sürdürecek.

ICRON'un sunduğu ileri planlama, çizelgeleme ve optimizasyon çözümleri, üzerine inşa edildiği esnek mimarisi ve bellek-içi teknolojileri sayesinde hızla uyarlanıp uygulamaya alınabiliyor. Böylece şirketler talep, sipariş ve satınalma yönetimi, kapasite ve işgücü optimizasyonu, satış ve operasyon planlaması, detaylı çizelgeleme ve web tabanlı raporlama dahil uçtan uca verimli bir planlama için gerekli altyapıyı ICRON sayesinde elde edebiliyor ve Endüstri 4.0'a hazır hale geliyor.

Türkiye'deki iletişim faaliyetlerini Ogilvy PR uzmanlığıyla yürütecek olan ICRON'un dünya çapında ve Türkiye'de hizmet verdiği şirketler arasında Ford, ASML, Rolls-Royce, Singapore Airlines, Vestel, Şişecam, Arçelik ve Brisa gibi dünya devleri bulunuyor.

 

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.