Ogilvy İstanbul'a sanatsal müşteri!

Haberler - 12 Şubat 2018, Pazartesi

altOgilvy İstanbul, güçlü müşteri portföyünü, alanında lider markalarla büyütmeye devam ediyor. Türkiye'nin çağdaş sanat alanında akla gelen ilk markası Contemporary Istanbul, tüm iletişim faaliyetlerini, Ogilvy İstanbul çatısı altında yürütme kararı aldı. Ogilvy İstanbul, Contemporary Istanbul'a reklam, halkla ilişkiler ve sosyal medyayı da kapsayan tüm iletişim disiplinlerinde hizmet verecek.

Türkiye'de güncel sanat piyasasının gelişmesinde önemli bir aktör olan CI, uluslararası bir sanat platformu olmanın ötesinde İstanbul'a ait bir değer. İstanbul'un gelişen dinamik çağdaş sanat ortamına, bölgesel ve uluslararası bir çekim merkezi yaratarak, Türkiye ve dünyanın önde gelen çağdaş sanat galerilerini bir araya getiriyor. İstanbul'u ve Türk sanatını dünya piyasasıyla buluşturan CI, bu yıl 20 – 23 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan 13. edisyonunda bölgedeki önde gelen genç ve köklü galerilerin yanı sıra yeni bölgelerden de birçok yeni galeri ve temsilciyi ülkede ağırlayacak.

Dünyanın en geniş pazarlama iletişimi şirketlerinden biri olan WPP üyesi Ogilvy, dünyanın 126 ülkesinde 500'ü aşkın ofisiyle müşterilerine evrensel ve entegre bir iletişim anlayışıyla hizmet sunuyor. Faaliyet içinde olduğu iletişim disiplinlerinde pek çok ödülün sahibi Ogilvy İstanbul, 1986 yılından bu yana Türkiye'de de faaliyet göstermekte ve güçlü markasının vaat ettiği hizmet kalitesiyle fark yaratmakta... Ogilvy İstanbul, aynı çatı altında Ogilvy PR ile halkla ilişkiler, Ogilvy & Mather ile reklamcılık ve Social@Ogilvy ile sosyal medya yönetiminde markalarına tüm disiplinlerde birlikte yürütülen entegre bir iletişim hizmeti sunuyor.

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.