ON İletişim portföyüne yeni platform!

Haberler - 8 Ağustos 2017, Salı

ON İletişim portföyüne yeni platform!Dünyanın önde gelen “native advertising” (doğal reklamcılık) platformu EngageYa, (Engage Your Audience) Türkiye'deki operasyonlarını genişletirken iletişim çalışmalarına da hız vermeye başladı. EngageYa, Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini ON İletişim’le birlikte yürütmeye karar verdi.
 
Dijital pazarlamada yükselen bir unsur olan doğal reklamcılık alanına liderlik yapan EngageYa, yayıncılar, reklamverenler ve networkler için 360 derece SaaS (Software as a Service-Hizmet olarak Yazılım) hizmeti veriyor. Farklı büyüklükte binlerce yayıncı, EngageYa’nın yenilikçi teknolojilerinden yararlanarak içeriklerini binlerce içerik ortağına etkili bir şekilde dağıtabiliyor. EngageYa her ay Türkiye’nin dahil olduğu global pazarlarda toplam 40 milyardan fazla içerik gösterimine imza atıyor. EngageYa, kişiselleştirilmiş içerik gösterimleri ile kullanıcı bağlılığını artırarak iş ortakları için değer yaratıyor.
 
Sektörde 15 yıllık deneyimi olan ON İletişim, EngageYa’nın Türkiye’deki iletişim stratejisinin oluşturulmasına liderlik edecek. ON İletişim’in EngageYa Türkiye’ye vereceği hizmetler arasında; pazarlama iletişimi, içerik yönetimi, medya ilişkileri, etkinlik tasarımı ve yönetimi konuları yer alıyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.