O2 İletişim'e yeni müşteri...

Haberler - 21 Nisan 2020, Salı

43534656Stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunan O2 İletişim, sektör çeşitliliğiyle, odaklandığı Kurumsal ve Ticari Bankacılık alanında faaliyetlerini yürüten T-Bank’ın iletişim çalışmalarını yürütecek.

1985 yılında kurulan Banka, 2007 yılından bu yana T-Bank olarak faaliyet gösteriyor. T-Bank'ın yüzde 50 hissesi Ürdün merkezli Arab Bank PLC, yüzde 50 hissesi ise Lübnan merkezli BankMed’e ait. Türkiye'de 17 şube ile faaliyet gösteren T-Bank'ın ödenmiş sermayesi ise bir milyar TL’dir. T-Bank, hissedarlarının köklü uzmanlığıyla, Kurumsal ve Ticari Bankacılık alanına odaklanan, geniş sektör çeşitliliğiyle faaliyetlerini yürütüyor.

İletişim danışmanlığı kapsamındaki tüm hizmetleri tek çatı altında toplayan O2 İletişim’in hizmet verdiği markalar arasında; Atasun Optik, Coronathon Türkiye, Finartz, FigoPara, Istanbul Blockchain Week, mukellef.co, Octet Türkiye, Tepe Emlak, Tepe Nautilus, Trendbox, bünyesinde Cat, Harley Davidson, Hush Puppies gibi markaları bulunduran Yeşil Kundura ve Topraktan Tabağa projesinin sahibi sosyal girişimci Şef Ebru Baybara Demir yer alıyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.