Nirvana Plus'a yeni marka...

Haberler - 3 Nisan 2017, Pazartesi

Nirvana plusİletişim sektöründe bir çok farklı sektörden kuruluşa hizmet veren Nirvana Plus, dünyanın en büyük liman işletmecisi olan Global Ports Holding (GPH) ile anlaşarak müşteri portföyünü genişletti.
  
Etkinlik yönetimi, proje danışmanlığı, medya ilişkileri, dijital ve sosyal medya hizmetlerinde uzman olan Nirvana Plus, etkinlik yönetimi ve sosyal medya iletişimi alanlarında Global Ports Holding’e hizmet verecek.

Akdeniz, Atlantik ve Asya-Pasifik bölgelerinde önemli bir paya sahip olan GPH, operasyonel mükemmellik, geliştirilmiş güvenlik uygulamaları ve müşteri odaklı hizmetleri üzerine yoğun bir odaklanma ile kruvaziyer sektörünün geliştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.  Dünyanın tek gemi limanı konsolidatörü olan GPH, 8 ülkede 14 liman işletmekte ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Tecrübe ve doğru zamanlamayla kaliteli hizmete inan Nirvana Plus, inşaat, gıda ve perakende, STK, tekstil ve turizm gibi farklı sektörlerden başarılı kurumlara iletişim hizmetleri veriyor. 

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.