Nar PR bünyesine dört yeni müşteri

Haberler - 14 Ocak 2010, Perşembe

En iyi iletişim birebir iletişim sloganıyla yola çıkan ve butik ajans olarak hizmet veren Nar PR Halkla ilişkiler bünyesine dört yeni müşteri daha ekledi.
Son zamanlarda halkla ilişkiler alanında adından sıkça söz ettiren, franchise ve bayilik veren markaların tercihi Nar PR; medya ilişkileri, iletişim danışmanlığı, etkinlik ve organizasyon konularında faaliyet gösteriyor. 2007 yılından itibaren farklı sektörlerden farklı firmalara hizmet veren firma;  2009’un Aralık ayında; TUI Ödüllü Antalya Delphin Otelleri, elektrikli küçük ev aletleri alanında Türkiye’nin ilklerinden Arnica ve 3.000 Metrekarelik alan üzerine kurulu dünyanın en büyük aydınlatma merkezi Highlight Avize(Voltolina, Arte Di Murano, Antica Murrina, Salvilamp, Swarovski, Panzeri, Novoart, MK Ilumination, Bejorama ve Asfour)’yi ve lezzeti yakında tüm Türkiyeyi saracak Bay Döner’i de bünyesine kattı.

Nar PR’ın: Garanti Online Fatura, Dr Mattress, Bind Çikolata, Kutupayısı, Sampi, Gönül Kahvesi, Maltız Köfte, The Soap Story, Klar Urtekram, Sui Çukurköşk Restaurant, Fuel ayakkabı, B-fit şu an çalıştığı diğer markalar arasında yer alıyor.

Merve Karaytu
Nar PR Halkla İlişkiler 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.