Mobilyanın Üstatları Buluşuyor...

Haberler - 15 Mayıs 2018, Salı

'SAMET Masters Club - Mobilyanın Üstatları Buluşuyor'' etkinliği ile yeni nesil ürünlerini tüm Türkiye'ye tanıtıyor...

Katma değerli ürünleriyle sektörünün lideri olan SAMET, yeni nesil ürünlerini iş ortakları ve kullanıcıları ile buluşturacak Türkiye tanıtım turuna başladı. SAMET Masters Club – Mobilyanın Üstatları Buluşuyor isimli proje kapsamında 5 ay boyunca 48 ilde 56 noktayı ziyaret edecek SAMET tırının ilk durağı, 16 Nisan'da Diyarbakır oldu.
alt
Tanıtım turunda yer alan ürünler arasında çekmece rayları kategorisinde lansman ürünü SO Class Teleskopik Ray Sistemleri başta olmak üzere, SmartSlide kısmi ve tam açılım ürünleri, Smartflow ve Alphabox yeni nesil çekmece sistemleri, menteşe ürün kategorisinde Master ve Invo frenli menteşe çözümleri, D-Lite Lift menteşesiz kalkar kapak sistemleri ile sürme kapak sistemleri bulunuyor.
SAMET'in fonksiyonelliği sofistike tasarımla buluşturduğu ürünlerini iş ortaklarının ve üreticilerinin yanı sıra evde kendi mobilyasını yapan son kullanıcılara da tanıtım yapacağı roadshow kapsamında, ürünler hakkında eğitim verilen atölyeler de düzenleniyor. Atölyeler sonunda gerçekleştirilen yarışmayı kazananlara çeşitli ödüller verilirken, aktivite alanını ziyaret edenler de birbirinden güzel sürprizlerle karşılaşıyor. Ayrıca SAMET üretim tesisleri, özel bir simülasyonla etkinlik alanında ziyaretçilere tanıtılıyor.

SAMET Masters Club – Mobilyanın Üstatları Buluşuyor roadshow projesi hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğin gerçekleşeceği diğer illeri görmek için mobilyaninustatlari.samet.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Roadshow Araçları: Mobil Tanıtım
Etkinlik Ajansı: Orange Mind Events 
PR Ajansı: Geometry


 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.