Mobilyanın Üstatları Buluşuyor!

Haberler - 24 Ağustos 2018, Cuma

''SAMET Masters Club - Mobilyanın Üstatları Buluşuyor'' etkinliği ile yeni nesil ürünlerini İstanbul'da tanıtıyor.
alt
Türkiye'de lider, dünyanın sayılı mobilya aksesuar markalarından biri olan SAMET, yenilikçi ürünlerini İstanbul'da tüm iş ortakları ve kullanıcıları ile buluşturuyor.

Katma değerli ürünleriyle sektörünün lideri olan SAMET, yeni nesil ürünlerini iş ortakları ve kullanıcıları ile buluşturduğu Türkiye tanıtım turuna hız kesmeden devam ediyor. SAMET Masters Club – Mobilyanın Üstatları Buluşuyor projesi kapsamında 5 ay boyunca 48 ilde 56 noktayı ziyaret edecek SAMET tırı, 27-28 Ağustos'ta İstanbul'da olacak.
alt
Tanıtım turunda yer alan ürünler arasında çekmece rayları kategorisinde lansman ürünü SO Class Teleskopik Ray Sistemleri başta olmak üzere, SmartSlide kısmi ve tam açılım ürünleri, Smartflow ve Alphabox yeni nesil çekmece sistemleri, menteşe ürün kategorisinde Master ve Invo frenli menteşe çözümleri, D-Lite Lift menteşesiz kalkar kapak sistemleri ile sürme kapak sistemleri bulunuyor. SAMET'in fonksiyonelliği sofistike tasarım ile buluşturduğu ürünlerini iş ortaklarının ve üreticilerinin yanı sıra evde kendi mobilyasını yapan son kullanıcılara da tanıtım yaptığı aktivite kapsamında, ürünler hakkında eğitim verilen atölyeler düzenleniyor. Atölyeler sonunda gerçekleştirilen yarışmayı kazananlara çeşitli ödüller verilirken, aktivite alanını ziyaret edenler de birbirinden güzel sürprizlerle karşılaşıyor. Ayrıca SAMET üretim tesisleri, özel bir simülasyonla etkinlik alanında ziyaretçilere tanıtılıyor.

Tur boyunca bugüne kadar 14.000 km'ye yakın yol katederek 68 durağı gezen SAMET'in tanıtım aktivitesi 27-28 Ağustos tarihlerinde İstanbul İkitelli Keresteciler Sanayi Sitesi Otopark Alanında düzenlenecek.
alt
Proje hakkında detaylı bilgi almak ve ''SAMET Mobilyanın Üstatları Buluşuyor'' etkinliğinin gerçekleşeceği diğer illeri görmek için mobilyaninustatlari.samet.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Roadshow Araçları: Mobil Tanıtım
Etkinlik Ajansı: Orange Mind 
İletişim Danışmanı: Geometry Global

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.