Mixx Awards Türkiye'ye başvurular başladı!

Haberler - 26 Kasım 2014, Çarşamba
 
mixxIAB Türkiye‘nin düzenlediği, dijital reklamların ödüllendirildiği en büyük organizasyon Mixx Awards Türkiye 2014‘e başvurular başladı.
Dijital dünyanın nabzını tutan en prestijli yarışma Mixx Awards Türkiye, bu sene 5. yılını kutluyor. Her geçen yıl artan katılımlarla hızla büyüyen Mixx Awards’a geçtiğimiz sene 596 çalışma başvururken bu çalışmalar pazarlama ve iletişim dünyasının seçkin isimlerinden oluşan jürinin titizlikle yaptığı değerlendirmeler sonucunda ödüllendirildi. Kazanan projelerin birçoğu uluslararası arenalardan da ödüllerle döndü, iki çalışma ise IAB ABD’nin hazırladığı Global Insights Report raporunda yer aldı.
 
Mixx Awards her yıl olduğu gibi bu sene de; dijital reklamları hedef-sonuç ilişkisiyle incelemeyi, yaratıcı düşünceyi performansla birlikte değerlendirmeyi, başarı kazanan ajans ve reklam verenleri uluslararası arenalarda da teşvik etmeyi hedefliyor.

Dijital pazarlama iletişimi sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak, bu sene de başvuru kategorileri ve her bir kategorinin başarı kriterleri (KPI) revize edildi.

Mixx Awards 2014′e başvurular 9 Ocak’ta sona erecek
Başvurular  www.mixxawards-tr.org üzerinden yapılacak olup ön eleme, ana jüriyle birlikte IAB Türkiye üyelerinden birer kişinin katkısıyla 16-26 Ocak tarihleri arasında internet ortamında yapılacak. Finale kalan işleri ana jüri değerlendirecek.

Erken başvuru dönemi 5 Aralık 2014 tarihinde sona erecek olan Mixx Awards’a son başvuru tarihi ise 9 Ocak 2015. Mixx Awards 2014′un Ödül Töreni, 18 Şubat 2015′te Four Seasons Bosphorus’ta yapılacak. 
Mixx’te ödül kazanan çalışmalar hakkında bilgi almak için Mixx Awards Türkiye 2013 Jürisi’nin katkılarıyla hazırlanan Mixx İçgörü Raporu’nu (www.mixxicgoruraporu.org)   inceleyebilir, başvuru kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için Mixx Awards Türkiye sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.