Medicana'ya lokasyon bazlı pazarlama ajansı

Haberler - 28 Ocak 2018, Pazar

altSağlık sektöründe sunduğu hizmetlerle dikkat çeken Medicana Sağlık Grubu, lokasyon bazlı dijital pazarlama ajansı olarak Yellow Pages’ı seçti. Yellow Pages gerçekleştireceği çalışmalarla Medicana’nın dijital ortamlarda bulunurluluğunu artırarak daha da güçlenmesini sağlayacak.
İstanbul ve Ankara başta olmak üzere toplamda 13 hastane ve yaklaşık 6000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunan Medicana Sağlık Grubu, lokasyon bazlı pazarlama çalışmalarını Yellow Pages’a emanet etti.
Medicana lokasyonları tüm dijital harita platformlarında yer alacak!

Yellow Pages, tüm Medicana noktaları için Apple Haritalar, Google Haritalar, Google+, Open Street Map, Yandex.Haritalar, Yandex.Navigasyon gibi önde gelen dijital harita platformlarında lokasyonların kurulumu, güncellenmesi ve bakımını gerçekleştirecek. Bu hizmet sayesinde coğrafi kodları (enlem-boylam) manuel olarak çıkartılan Medicana lokasyonları bu platformlara yerleştirilecek. Böylelikle, online haritalar ve navigasyon uygulamaları üzerinde doğru noktada ve kolayca bulunabilecek.
 
Süper Sayfam ile Medicana’nın iletişimi artacak
 
Türkiye’nin en büyük online firma rehberi YellowPages.com.tr üzerinde 890 binden fazla firma bulunduran YellowPages, Medicana için Süper Sayfam adlı özel sayfalar da oluşturdu.
Bu sayfalar üzerinden kullanıcılar, marka ile ilgili tüm iletişim bilgilerine, hastanelerin çalışma saatleri gibi bilgilere ulaşabiliyorlar.
 
YellowPages.com.tr’de Süper Sayfam sahibi markalar, ilgili sektörel aramalarda öncelikli gösterimin yanı sıra Google’a endekslenme ve lokasyona site üzerinden gerçek zamanlı trafik bilgisiyle haritadan yol tarifi verilmesi gibi hizmetlerden de faydalanıyorlar.
 
Yellow Pages'ın lokasyon bazlı pazarlama hizmeti sunduğu firmalar arasında Doğuş Otomotiv, Michelin, DeFacto, Pirelli, Polaris, İpragaz, TÜVTÜRK, Starbucks, PepsiCo gibi farklı sektörlerden markalar bulunuyor. 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.