Meal Box ajansını seçti!

Haberler - 30 Kasım 2017, Perşembe

altKapıya yemek servisinin önemli markası Meal Box, kurumsal iletişim kapsamındaki tüm iletişim çalışmalarını Piar İletişim ile yürütecek. Piar İletişim, bu iş birliği kapsamında Meal Box’a stratejik iletişim danışmanlığı, içerik yönetimi, lider iletişimi, medya ilişkileri ve itibar yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Sağlıklı ev yemeklerini restoran kalitesinde sunmayı hedefleyerek “kapıya yemek servisi” konseptini yaratan Meal Box, 2014 yılında hizmet vermeye başladı.  Mealbox.com.tr üzerinden İstanbul’un her yerine sipariş ulaştıran Meal Box, usta şefler tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan lezzetli ev yemeklerini, tasarım ödüllü özel termo kutularıyla taze ve sıcak bir şekilde sunuyor. 

2016 yılı başı itibarıyla 500 binin üzerinde siparişi müşterilerine ulaştıran Meal Box; yemek aboneliği, kurumsal catering, etkinlik catering ve diyet yemek aboneliğini de eklediği geniş ürün gamıyla İstanbul’da bulunan her noktaya kapıya teslim yemek servisi sunuyor. Sağlıklı ev yemeği tüketmek isteyenlerin tercih ettiği Meal Box, ürünlerinde hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanmıyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.