Markasanat'a yeni müşteri...

Haberler - 21 Şubat 2017, Salı

msMarka yönetiminde başarılı çalışmalara imza atarak adından sıkça söz ettiren Markasanat, marka portföyüne “Eğitimin Kurucu Gücü” misyonu ile eğitim sektörüne iddialı bir giriş yapan Kayı Okulları ile anlaştı.

Kurulduğu günden itibaren sadece referansla çalışan ve aynı uzman ekibiyle yola devam eden Markasanat, ekonomide ihtisaslaşan yapısını eğitim alanına taşıdı. Markasanat, ECAAS eğitim modeliyle Türkiye’de bir ilki sunan, çocukları sınav merkezli eğitim modelinden çıkarıp onların karakterleri doğrultusunda eğitim sunan Kayı Okulları’nın tüm markalaşma ve kurumsallaşma süreçlerini üstlenecek. 2016 yılında Çekmeköy Ömerli’de 34 dönüm alan üzerinde faaliyete geçen Kayı Okulları, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve Anadolu lisesi düzeyinde eğitim veriyor. “Eğitimin Kurucu Gücü” misyonuyla, deneyimsel öğretim-doğal yaşamı yaşayarak öğrenen, gelenekselden kopmayıp geleceğe yatırım yapan, yaşam boyu öğrenmeye açık nesiller yetiştirilmesi hedefiyle eğitim veren Kayı Okulları, Türk eğitim sistemine getirdiği daha birçok “ilk” ile fark yaratmaktadır. 

Nevin Özcan tarafından 2009 yılında kurulan ve ekonomi alanında ihtisaslaşan Markasanat Marka Yönetimi ve Kurumsal Danışmanlık Ajansı’nın bünyesinde yer alan firmalar şu şekildedir; Aydoğan Group, Aslandağ Group, Ulusoy Un, TUSAF (Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu), MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), AYİDER (Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği), STCA Gayrimenkul, Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi, DizaynVip by Erbakan Malkoç, AE Mimarlık, Yazar ve Gönüllülük Eğitmeni İnal Aydınoğlu, Elchyn Catering (Fransız Bahçeleri-Ulus Tepe Majeur), Bella Maison, Fernus Bilişim Teknolojileri.

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.